Cirkusy a orgie! Ako kedysi plesali Kočner či Sklovska, ktorých už viackrát do opery nepozvú? (FOTO)

Cirkusy a orgie! Ako kedysi plesali Kočner či Sklovska, ktorých už viackrát do opery nepozvú? (FOTO)
20 fotiek v galérií

Kedysi nikomu neprišlo až také zvláštne, keď bol dnes mafián Marián Kočner pravidelne pozývaný na najprestížnejšie spoločenské udalosti. Dnes by jeho niekdajšiu pravidelnú účasť na prestížnych večierkoch organizátori najradšej zmietli zo stola.

Ešte pred jedenástimi rokmi sa s manželkou bujaro zabávali aj na Plese v opere, a to dokonca po boku političky Moniky Flašíkovej-Beňovej a jej vtedajšieho partnera Fedora Flašíka, ktorým bol Kočner dokonca aj na svadbe.

V dobrých časoch to neboli len plesy, Kočnerovci sa zúčastňovali rôznych osláv slovenskej politickej a podnikateľskej smotánky, golfových turnajov či módnych prehliadok. Tomu je však už nadobro koniec.

Personou non grata je od roku 2015 aj extravagantná speváčka Sisa Lelkes Sklovska, ktorá bez vyzvania vybehla na pódium a vytrhla mikrofón hlavnej hviezde večera Rickovi Astleymu, aby si s ním v delíriu zábavy strihla jeho najznámejší hit. Niekto z prítomných to však vzápätí nahral na video.

Pozrite sa, ako to Kočnerovci a Lelkesovci vedeli roztočiť na plesoch v galérii.

Autor: Dana
Foto: Pluska/archív/Orange

 20 fotografií

Cirkusy a orgie! Ako kedysi plesali Kočner či Sklovska, ktorých už viackrát do opery nepozvú? (FOTO)Cirkusy a orgie! Ako kedysi plesali Kočner či Sklovska, ktorých už viackrát do opery nepozvú? (FOTO)Cirkusy a orgie! Ako kedysi plesali Kočner či Sklovska, ktorých už viackrát do opery nepozvú? (FOTO)Cirkusy a orgie! Ako kedysi plesali Kočner či Sklovska, ktorých už viackrát do opery nepozvú? (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa