Cirkusy a orgie! Ako kedysi plesali Kočner či Sklovska, ktorých už viackrát do opery nepozvú? (FOTO)

Cirkusy a orgie! Ako kedysi plesali Kočner či Sklovska, ktorých už viackrát do opery nepozvú? (FOTO)
20 fotiek v galérií

Kedysi nikomu neprišlo až také zvláštne, keď bol podnikateľ Marián Kočner dnes čakajúci v prísnej predbežnej väzbe pravidelne pozývaný na najprestížnejšie spoločenské udalosti. Dnes by to jeho niekdajšiu účasť organizátori najradšej zmietli zo stola.

Ešte pred desiatimi rokmi sa s manželkou bujaro zabávali aj na Plese v opere, a to dokonca po boku političky Moniky Flašíkovej-Beňovej a jej vtedajšieho partnera Fedor Flašíka, ktorým bol Kočner dokonca aj na svadbe.

V dobrých časoch to neboli len plesy, Kočnerovci sa zúčastňovali rôznych osláv slovenskej politickej a podnikateľskej smotánky, golfových turnajov či módnych prehliadok. Tomu je však zrejme už nadobro koniec...

Čítajte aj: Najväčší škandál v Plesu v opere: A riskovali ho znova! (FOTO)

Personou non grata je od roku 2015 aj  extravagantná speváčka Sisa Lelkes Sklovska, ktorá bez vyzvania vybehla na pódium a vytrhla mikrofón hlavnej hviezde večera Rickovi Astleymu, aby si s ním v delíriu zábavy strihla jeho najznámejší hit. Niekto z prítomných to však vzápätí nahral na video.

Fanúšikom však v týchto dňoch cez Pluska.sk odkázala, že sa s manželom skvele bavia v Tatranskej Lomnici a nepriamo naznačila, že ples plesov im vôbec nechýba a „pozdravuje všetkých do Bratislavy“. Nuž, na niekdajších ročníkoch to tak nevyzeralo...

Pozrite sa, ako to Kočnerovci a Lelkesovci vedeli roztočiť na plesoch.

Autor: Dan
Foto: Pluska, archív, orange

 20 fotografií

Cirkusy a orgie! Ako kedysi plesali Kočner či Sklovska, ktorých už viackrát do opery nepozvú? (FOTO)Cirkusy a orgie! Ako kedysi plesali Kočner či Sklovska, ktorých už viackrát do opery nepozvú? (FOTO)Cirkusy a orgie! Ako kedysi plesali Kočner či Sklovska, ktorých už viackrát do opery nepozvú? (FOTO)Cirkusy a orgie! Ako kedysi plesali Kočner či Sklovska, ktorých už viackrát do opery nepozvú? (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa