Lahodná káva ľahšie ako kedykoľvek predtým

Lahodná káva ľahšie ako kedykoľvek predtým
1 fotiek v galérií

Jej lákavá vôňa vás vždy dostane? Neodoláte jej niekoľkokrát za deň? Káva sa ľahko stane láskou na prvý dúšok.

Našťastie, ide o povolenú závislosť, za ktorú sa nemusíte hanbiť. Práve naopak. S tým správnym pomocníkom ju môžete ponúknuť každej návšteve.

Lahodná káva ľahšie ako kedykoľvek predtým

Je to jednoduché. Kvalitnú kávu vám urobí len kvalitný kávovar. Pri jeho výbere je preto dobré zamerať sa na overené značky. Plnoautomatický kávovar Philips LatteGo vás nesklame hneď z viacerých dôvodov. Je praktický, multifunkčný, odolný a presný. Vďaka premyslenému talianskemu dizajnu a 100% keramického materiálu, sľubuje minimálne 20 000 šálok čerstvej kávy. Pomocou prehľadného dotykového displeja manipuláciu s ním navyše hravo zvládne aj ten, kto zatiaľ neuvaril ani jedinú kávu.

Prispôsobí sa vašej chuti

Začínate ráno silným Espressom? Radi sa pred priateľmi blysnete domácim cappuccinom či americanom? S pomocou Philips LatteGo jednoducho a vždy rýchlo pripravíte až 5 rôznych druhov káv, prípadne na počkanie i horúcu vodu na čaj. Praktické sú 3 možnosti nastavenia teploty vody a zároveň intenzity arómy každého nápoja. Systém Aroma Extract udržiava teplotu vody v kávovare medzi 90 a 98 °C a zároveň reguluje prietok vody. Pre vás je to záruka, že si môžete vychutnať lahodnú kávu kedykoľvek.

Trulli

Špecialista na mlieko

LatteGo vysokorýchlostne mieša mlieko so vzduchom v okrúhlej komore peniča a potom bez špliechania pridá do vašej šálky krémovú vrstvu mliečnej peny správnej teploty. Pre výnimočné Latte macchiato už teda nemusíte chodiť do kaviarne. Dokonca ani vtedy, keď máte strach zo zdĺhavého a zložitého umývania kávovaru. Philips LatteGo je kávovar s najrýchlejším čistením systému na mlieko*. Dvojdielny mliečny systém je vyrobený bez hadičiek alebo iných skrytých častí, ktoré by znemožňovali jeho vyčistenie. LatteGo jednoducho rozložíte na dve časti a opláchnete pod prúdom tečúcej vody alebo rovno vložíte do umývačky riadu. Báť sa nemusíte ani častého odvápňovania. Patentovaný vodný filter AquaClean vám umožní vychutnať si až 5 000 šálok** kávy pripravených z priezračne čistej vody bez nečistôt.

Viac na www.philips.sk/lattego

*Na základe spotrebiteľského testu vykonaného v Nemecku, ktorý porovnával popredné plnoautomatické espresso kávovary na jeden dotyk (káva + mlieko) v roku 2017.
**Pri 8 výmenách filtra podľa pokynov uvedených na prístroji. Skutočný počet šálok závisí od vybraných druhov kávy a frekvencie oplachovania a čistenia.

 1 fotografií

Lahodná káva ľahšie ako kedykoľvek predtým
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Výživa"

Poradňa