Lepšia ako Meghan? 20 dôkazov, že Kate Middleton je žena do koča aj do voza

Lepšia ako Meghan? 20 dôkazov, že Kate Middleton je žena do koča aj do voza
20 fotiek v galérií
Rebelka Meghan Markle poriadne otriasla britskou monarchiou. O jej povahe sa hovorí všeličo a porovnávaniu s Kate Middleton nie je konca. Napríklad aj v tom, ktorá je viac otvorená rôznym kráľovským povinnostiam a tým pádom viac hodná svojho titulu...

Obe vojvodkyne majú v náplni práce reprezentovanie rodiny, čo so sebou nesie rôzne výzvy. Nie sú to len krásne šaty či slávnostné večere, ale aj rôzne nečakané stretnutia - napríklad aj so zvieratami. Kým Meghan Markle sa stihla takýmto situáciám vyhnúť, Kate Middleton ich má rada. Aj vďaka tomu je medzi ľuďmi o čosi populárnejšia. 

Manželka budúceho kráľa sa neštíti žiadnych zvieracích stvorení- štvornohých chlpáčov, vtákov ani hadov. Pred očami verejnosti ich navštívi, pohladí, a dokonca aj nakŕmi, ak treba a neustále si tak získava viac a viac sympatií. Svojou prirodzenosťou dokazuje, že je ženou do koča aj do voza a v tom je medzi ňou a Meghan Markle viditeľný rozdiel. 

Pozrite si ďalšie momentky Kate Middleton so zvieratami, ktoré zachytávajú jej sympatické správanie. Keď treba, noblesu dá bokom a je celkom bežnou ženou. Viac v galérii.

Autor: ling
Foto: Getty Images

 20 fotografií

Lepšia ako Meghan? 20 dôkazov, že Kate Middleton je žena do koča aj do vozaLepšia ako Meghan? 20 dôkazov, že Kate Middleton je žena do koča aj do vozaLepšia ako Meghan? 20 dôkazov, že Kate Middleton je žena do koča aj do vozaLepšia ako Meghan? 20 dôkazov, že Kate Middleton je žena do koča aj do voza
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa