Lovestory prvej SuperStar: Kto bol s kým a čo je s nimi dnes? (FOTO vnútri)

Lovestory prvej SuperStar: Kto bol s kým a čo je s nimi dnes? (FOTO vnútri)
55 fotiek v galérií

Tohtoročná SuperStar už pozná svoju víťazku. Táto spevácka súťaž si na našich obrazovkách získala mnoho priaznivcov, no ošiaľ z prvej série už nič neprebije. Prví finalisti SuperStar boli skutočne hviezdami a takpovediac cez noc sa stali celebritami.

Niektorí z nich nápor popularity nezvládli a radšej sa po ukončení súťaže stiahli. No väčšina z nich svoju príležitosť využila a stali sa z nich dodnes populárni speváci. No spomínate si ešte, že počas vyraďovacích kôs vznikali medzi súťažiacimi (aj porotcami) zamilované páry, ktoré všetci zanietene riešili? Pripomeňme si aspoň niektoré z veľkých "SuperStarLovestories"...

Banášová a Bezdeda
Cukríček Tomáš Bezdeda sa okamžite stal miláčikom (ženského) publika a voči jeho šarmu neostala chladná ani moderátorka Adela Banášová. Tomáš mal vtedy 18 rokov a o päť rokov staršia Adela bola jeho prvou veľkou láskou. Rozišli sa po vyše dvoch rokoch randenia. Dnes je Adela už pani Vinczeová, no aj jej manžel je o 11 rokov mladší zajačik. Po Bezdedovi chodila Banášová ešte sedem rokov s tanečníkom Modrovským, kým pristála v náručí budúceho manžela. Tomáš žiadny ďalší mediálne známy vzťah nemal.

Tajný rozvod a nemanželská dcéra na Slovensku! Čo niekdajší lámač ženských sŕdc Lukáš Vaculík ešte skrýva? (FOTO)

Koščová a Jaroš
Z priateľských sympatií vznikol vzťah o ktorom sa veľa diskutovalo. Kolegovia zo Superstar vraj lásku iba predstierali a bývali spolu ako kamaráti. Aká je pravda, vedia iba oni dvaja, jedno je však isté – zostali priateľmi dodnes. Z Koščovej je dnes dvojnásobná mamina a vydatá pani. Jaroš žil niekoľko rokov v Izraeli a v Anglicku. Dnes je z neho Bratislavčan a venuje sa tvorbe pre detičky. Aké symbolické!  

Slaná a Kelecsény
Porotkyňu Lenku Slanú dávali dokopy so súťažiacim Martinom Kelecsényim po tom, čo zo súťaže vypadol. Fámy vznikli na párty po televíznom prenose, kde ho Lenka „utešovala“ a Martinovi to robilo veľmi dobre. Z románika (vtedajšieho) tenisového trénera a hudobnej producentky však nakoniec vzťah nebol, alebo im ho len nikto nedokázal.

Šindlerová a Záhradník
Vzťah medzi finalistkou a členom manažmentu STV sa prevalil rok po súťaži. Uvedomovali si, aký ošiaľ ich láska vyvolá, preto dovtedy randili tajne. Vekový rozdiel 15 rokov bol sám osebe dosť veľkou senzáciou. Vydržalo im to prekvapivo štyri roky.

Braňo sa dal na politiku, oženil sa a má dve deti. Martina nahrala dva albumy, no veľa vody nimi nenamútila. Potom sa po nej zem zľahla – v roku 2012 sa vydala za vplyvného podnikateľa Kamila, porodila dve deti a venovala sa iba rodine. Pred niekoľkými dňami sa však začalo klebetiť, že sa ide rozvádzať. A tiež ju bolo po 14-tich rokoch vidieť na pódiu. Tak uvidíme, či bude veľký comeback.

Vieme, kedy Meghan otehotnie! Splnia sa predpovede senzibilky? (FOTO)

Ešte viac o zamilovaných dvojiciach a ostatných finalistoch z prvej série Superstar... Ako vyzerali vtedy a dnes? Nájdete v našej superGALÉRII pod článkom!

Autor: zp
Foto: archív vydavateľstva, internet

 55 fotografií

Lovestory prvej SuperStar: Kto bol s kým a čo je s nimi dnes? (FOTO vnútri)Lovestory prvej SuperStar: Kto bol s kým a čo je s nimi dnes? (FOTO vnútri)Lovestory prvej SuperStar: Kto bol s kým a čo je s nimi dnes? (FOTO vnútri)Lovestory prvej SuperStar: Kto bol s kým a čo je s nimi dnes? (FOTO vnútri)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa