Lucie Bíla opäť prekvapuje! Verejne vyznala lásku svojmu mladému milencovi (VIDEO)

Lucie Bíla opäť prekvapuje! Verejne vyznala lásku svojmu mladému milencovi (VIDEO)
30 fotiek v galérií

Narodeniny Radka Filipiho (36), mladého partnera Lucie Bílej (53), sa nezaobišli len tak. Zamilovaná speváčka svojho milenca prekvapila a venovala mu skutočne netradičný dar ako dôkaz lásky.

Lucie Bíla pre svojho milého naspievala pesničku, ku ktorej pridala aj emotívny videoklip. V týchto dňoch nahráva speváčka práve v Bratislave nový štúdiový album. Prvou predzvesťou jesennej novinky je skladba „Protože“, ktorú venovala k narodeninám svojmu partnerovi Radkovi Filipi.

Uvoľnená letná singlová novinka je osobnou a autentickou výpoveďou, v ktorej Lucie s nadhľadom a vtipom komentuje svoj súčasný súkromný život. „Ať to klidně někomu vadí, já mám vedle sebe chlapa jménem Mládí.“

VIDEO: Lucie Bílá - Protože... vyznanie lásky k milencovi

Speváčka sa vo svojej novej pesničke ďalej vyznáva: „Holt mám krásnýho chlapa jak z výstavy, co za mnou přijel na Harleyi z Ostravy. Je trochu sebevrah a trochu cvok. Konečně se mnou někdo udrží krok.“

Môže za to Marek
Ak ste si však mysleli, že si text písala sama, nie je to úplne tak. Nielen za hudbou, ale aj za textom stojí spevák a hudobník Marek Ztracený, ktorý sa pomaly, ale isto dostáva medzi top českých skladateľov. Nedávno spolupracoval napríklad aj s Karlom Gottom. Videoklip vytvorila Lucie Bílá spolu so svojím fotografom a kameramanom Lukášom Fronkom ako darček zo spoločných fotiek z Instagramového profilu.

Kliknite do galérie pod článkom.

 

„Pripravovaný nový album má pre mňa zvláštne kúzlo – je totiž o mne. Rozpráva, o čom snívam, čo mi robí radosť, a čo ma naopak vytáča ‚do vývrtky‘. Príkladom toho, že ho pre mňa vytvorili priatelia, ktorí ma poznajú, je prvý singel ‚Protože‘, ktorý napísal Marek Ztracený.

Za pesničkou sa skrývajú naše hodinové rozhovory a more SMS správ a výsledok je skvelý. K slovám už len stačilo pridať pár momentiek, ktoré mapujú môj príbeh, a darček bol na svete,“ vysvetľuje vznik piesne a klipu samotná speváčka.

Radek nešetrí chválou
A čo na to hovorí samotný Radek? Určite je šťastný, veď ešte nedávno pre Báječnú ženu o Lucke povedal toto: „Lucka je výnimočná žena. Pauza však nášmu vzťahu prospela a určite ho prehĺbila. Dnes sme schopní zvládnuť čokoľvek.“

 

Radek vtedy narážal na fakt, že išla dvojica nachvíľu od seba. Stále však spolu pracovali, keďže Radek je nielen speváčkiným partnerom, ale aj osobným strážcom a manažérom, ktorý ju sprevádza na jej pracovných cestách.

Text: nat
Foto: archív L. B., archív Pluska.sk, Profimedia.sk

 30 fotografií

Lucie Bíla opäť prekvapuje! Verejne vyznala lásku svojmu mladému milencovi (VIDEO)Lucie Bíla opäť prekvapuje! Verejne vyznala lásku svojmu mladému milencovi (VIDEO)Lucie Bíla opäť prekvapuje! Verejne vyznala lásku svojmu mladému milencovi (VIDEO)Lucie Bíla opäť prekvapuje! Verejne vyznala lásku svojmu mladému milencovi (VIDEO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa