Lucie Bílá už nie je po rozchode sama: Svoje srdce upísala blonďavému fešákovi! Kto to je? (FOTO)

Lucie Bílá už nie je po rozchode sama: Svoje srdce upísala blonďavému fešákovi! Kto to je? (FOTO)
76 fotiek v galérií

Aj napriek tomu, že sa speváčke Lucii Bílej (53) len pred časom rozpadol už po druhýkrát vzťah so svalnáčom Radkem Filipim (36), sama rozhodne nie je!

Spoločnosť jej totiž robí rovnako „nabúchaný“ a verný spoločník bulteriér Kvído. Neustále usmiata speváčka totiž neznáša samotu. Syn Filip sa totiž odsťahoval do Francúzska a s priateľom si dala Lucie zbohom, lebo tvrdí, že keď sú od seba, lepšie si rozumejú. Ale poobzerala sa po novej láske a zatiaľ im to klape.  

A čo jej expartner, s ktorým to ťahala niekoľko rokov? Začiatky ich vzťahu boli ťažké. Keď sa spoznali, bola Radkem okúzlená, ale utiekla od neho. Potom bola do neho zamilovaná a utiekla tiež. Hovorila si totiž, že to prejde a ona z lásky vyzdravie. Ale potom zistila, že aj napriek útekom je stále pri nej a neodchádza. A keď zistila, že sú ľudia v jeho spoločnosti šťastní a usmievaví rovnako ako on, dovolila si pripustiť ich vzťah.

Ktorí muži boli však osudoví v jej živote? Prvou veľkou láskou bol Tomáš Holý - známy najmä z komédií Jak vytrhnout velrybě stoličku. Začínajúca speváčka mu vraj zavolala krátko po jeho rozchode s expriateľkou: „Volám sa Lucka a chcem s tebou chodiť, čo ty na to?“ A on povedal: „Tak jo.“ Tomášov život však vyhasol pri autohavárii v obci Kytlice, keď mal len 21 rokov.

Potom prišla láska ako hrom. Do Lucie sa zamiloval kontroverzný český podnikateľ a producent Petr Kratochvíl, ktorý sa po nežnej revolúcii vrátil s manželkou (a aj milenkou) z USA do Česka. A je to jediný muž, s ktorým má speváčka dieťa – syna Filipa. Vzťah im nevydržal, lebo vraj chcel mať žienku domácu a fúru detí.

Keď na scénu nastúpil Radek Pokorný, bol to prvý z milencov Bílej, ktorý bol mimo branže. Toho nahradil Stanislav Penk, ktorý ju priviedol aj k oltáru. Mal sa k nej však správať despoticky, najmä keď mal záchvaty zúrivosti, a manželstvo vydržalo iba rok. Po rozvode sa Lucie znova zamilovala, tentoraz do speváka Václava Noida Bártu, za ktorého sa druhýkrát vydala. Účinkovali spolu vo viacerých muzikáloch. Vzťah s mužom mladším o štrnásť rokov bol plný chémie, ale keď vyprchávala, radšej išli od seba. Nechceli totiž žil len ako dvaja kamaráti.

Chcete vedieť o Lucii ešte viac? Tak kliknite na galériu pod článkom a zistíte aj, s kým sa speváčka pred časom vášnivo bozkávala.

Autor: mam
Foto: Profimedia

 76 fotografií

Lucie Bílá už nie je po rozchode sama: Svoje srdce upísala blonďavému fešákovi! Kto to je? (FOTO) Lucie Bílá už nie je po rozchode sama: Svoje srdce upísala blonďavému fešákovi! Kto to je? (FOTO) Lucie Bílá už nie je po rozchode sama: Svoje srdce upísala blonďavému fešákovi! Kto to je? (FOTO) Lucie Bílá už nie je po rozchode sama: Svoje srdce upísala blonďavému fešákovi! Kto to je? (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa