Má zdravotné problémy! Čo trápi sexbombu Pamelu Anderson neuveríte... (FOTO)

Má zdravotné problémy! Čo trápi sexbombu Pamelu Anderson neuveríte... (FOTO)
52 fotiek v galérií

Pamela Anderson (52) už nie je žiadna tínedžerka, ale postavu má ešte stále ako lusk. Popularitu si získala vďaka pózovaniu pre známy pánsky magazín a stala sa tak sexuálnym symbolom, ktorým je pre mnohých aj dodnes.

VIDEO: Transformácia Pamely Anderson

Najväčšiu slávu zožala vďaka účinkovaniu v seriáli Baywatch. Pamela je známa aj tým, že si v priebehu kariéry dala niekoľko krát zväčšiť prsia. Údajne podstúpila minimálne šesť operácií. Mega veľké prsia jej však narobili poriadne problémy, lebo si ich postupne dala zväčšiť natoľko, že ich jej telo nezvládlo a začalo „umelé“ prsia odmietať.

FOTO Krutá smrť krásnej Playboy modelky: Sexica to na žúre prehnala, na druhý deň bola mŕtva!

Ako sa menila Pamela po rokoch? Ako vyzerá dnes a aká bola v čase, keď ju preslávil kultový seriál? Všetko sa dozviete v našej galérii pod článkom a verte, že sa je na čo pozerať.

Autor: mam
Foto: profimedia, archív

 52 fotografií

Má zdravotné problémy! Čo trápi sexbombu Pamelu Anderson neuveríte... (FOTO)Má zdravotné problémy! Čo trápi sexbombu Pamelu Anderson neuveríte... (FOTO)Má zdravotné problémy! Čo trápi sexbombu Pamelu Anderson neuveríte... (FOTO)Má zdravotné problémy! Čo trápi sexbombu Pamelu Anderson neuveríte... (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa