Máte firmu a chcete ušetriť? Skúste mikroprácu!

Máte firmu a chcete ušetriť? Skúste mikroprácu!

Je 5 hodín podvečer a vy zúfalo potrebujete do druhého dňa navrhnúť napríklad grafiku plagátu pre vašu firmu alebo preložiť 10 stranový text do nemčiny? Kde však teraz nájsť rýchleho alebo overeného človeka a k tomu za rozumné peniaze? Mikropráca šetrí firmám stovky eur ročne.

Tak takéto a iné problémové a stresové situácie riešia firmy po celom Slovensku každý deň. “Kde nájsť ľudí na takéto jednorazové služby hneď bez otázok a na faktúru? Riešením je mikropráca,” hovorí Miroslava Števková, zakladateľka portálu jaspravim.sk a vysvetľuje: “Stačí si vybrať z tisícky ponúk tú, ktorá najviac vyhovuje požiadavkám a jednoduchým klikom objednať. Nespornou výhodou je, že nemusíte vybavovať a riešiť žiadne zmluvy. Jaspravim.sk po objednávke jednoducho a rýchlo vystaví faktúru, ktorú zaplatíte.”

Peniaze drží stránka u seba v zábezpeke až dovtedy, kým nebude objednaná služba aj plnohodnotne dodaná. Tento systém je efektívny a bezpečný tak pre predávajúcich ako aj kupujúcich. Takže teraz sa už nie je čoho obávať. Mikropráca láka čoraz viac firiem, či už živnostníkov alebo stredné až veľké firmy. Pretože je rýchla, jednoduchá a všetkým šetrí stovky eur ročne. Či už je to kvôli flexibilite pracovnej sily, kreativite alebo tomu, že si ušetria čas pri vyrábaní dohôd a zmlúv.

Ako to funguje?
Jaspravim.sk umožňuje komukoľvek objednať ponúkanú službu online. Či je to začínajúci podnikateľ, ktorý hľadá logo alebo potrebuje mini webstránku, nahrať rádio spot alebo komunikáciu na sociálnych sieťach. Prípadne nevesta, ktorá si chce dať navrhnúť svadobné oznámenie, či vyretušovať fotku zo svadby za pár Eur. „Konečne sa na webe stretnú tí, ktorí potrebujú zabezpečiť nejakú službu s tými, čo si potrebujú zarobiť. Získať brigádnika na internete napríklad aj prácou z domu sa stáva moderným a symbolom zdieľanej ekonomiky,“ dodáva Mirka Števková.

Transparentnosť a bezpečnosť

Spôsob platby si môže objednávateľ zvoliť sám. Prevodom na účet, platbou kartou alebo službou PayPal. Portál garantuje 100% bezpečnosť a transparentnosť. Kupujúci má istotu, že predávajúci dostane peniaze až vtedy, keď bude spokojný. No a predávajúci si môže byť istý, že keď si niekto službu objednal  dostane  aj zaplatené. Ak máte akúkoľvek požiadavku, buďte si istý, že tam vonku je niekto, kto ju vie zrealizovať. Jaspravim.sk funguje na princípe sociálneho webu ľuďom, ktorí potrebujú výhodne nakúpiť.

Platená reklama

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Financie"

Poradňa