Máte vzťah na diaľku? Ako v ňom riešite svoj sexuálny život?

Máte vzťah na diaľku? Ako v ňom riešite svoj sexuálny život?

Zdravý sexuálny život je dôležitou zložkou každého vzťahu. Aby naplnil vaše potreby a túžby je nevyhnutné sa o neho starať, rozvíjať ho a pracovať na jeho neustálom rozvoji.

Náročné a ťažké je to predovšetkým pri vzťahoch na diaľku. Našťastie, vďaka moderným technológiám je to oveľa ľahšie ako pred rokmi. Poradíme vám, ako si okoreniť sexuálny život, keď máte partnera stovky či tisícky kilometrov ďaleko.

Hovorte spolu o vašich pocitoch, potrebách, túžbach a  fantáziách

Prvou podmienkou fungujúceho intímneho života je vzájomná otvorená komunikácia. Buďte k partnerovi úprimná. Nehanbite sa experimentovať s intímnymi aktivitami, ktoré vám obom robia dobre. Musíte prelomiť napríklad bariéru pomenovať niektoré veci pravým menom, nehanbiť sa otvorene hovoriť o veciach týkajúcich sa svojho i jeho tela. Podeľte sa so svojimi túžbami, vypočujte si túžby partnera a snažte sa spoločne hľadať cesty, ako ich naplniť.  

Začnite so sextingom
Aj keď sexting dokáže urobiť v mimopartnerských vzťahoch veľa zlého, vo vlastnom intímnom vzťahu je výborným spôsobom ako navnadiť partnera. Začnite si písať erotické správy, ktoré si budete navzájom vymieňať. Píšte si v nich, čo by sa vám páčilo, čo by ste partnerovi urobili a čo by ste chceli od neho. Táto aktivita vo vašom vzťahu udrží intimitu, náboj a vzrušenie a vy sa budete tešiť na každú ďalšiu správu.  

Vytvorte si tajný zdieľaný fotoalbum
Vyšším levelom textoviek je album, do ktorého môžete vkladať svoje intímne fotografie. Uvidíte, že týmito obrázkami pritiahnete partnerovu pozornosť a navnadíte ho na spoločné stretnutie. Miera odhalenia na fotografiách závisí od vášho naturelu, či sa odfotíte mierne zahalená, aby ste naštartovali partnerovu fantáziu alebo mu vložíte do albumu svoju úplne nahú fotku.  

Horúca linka
Skvelým prostriedkom ako rýchlo a jednoducho dosiahnuť spoločné vzrušenie napriek kilometrom, ktoré vás delia, je sex po telefóne. Ponúka vám dve možnosti. Prvou je, že budete sami sebou a poskytnete si úľavu od sexuálnej frustrácie poriadne horúcim telefonátom. Druhou možnosťou je, že sa zahráte na telefonujúceho klienta a vy budete „profesionálkou“, ktorá tieto služby poskytuje. Takáto hra dodá vášmu sexu po telefóne nový rozmer. Neváhajte!  

Online „párty“
Audiovizuálny online kontakt patrí medzi najintenzívnejšie a najvzrušujúcejšie možnosti. Závisí len na vašej dohode a otvorenosti, kam ste schopní a ochotní zájsť. Či si poskytnete pohľady na svoje nahé telá alebo k tomu pripojíte aj akciu s pomocou rôznych sexuálnych pomôcok. Tento typ sexuálneho kontaktu patrí medzi absolútne najintímnejšie a najdôvernejšie, preto zabezpečte maximálnu ochranu pred únikom vašich záberov.  

Stará dobrá klasická pošta
Pokiaľ si nepotrpíte na najnovšie vymoženosti a dávate prednosť klasickým veciam, môžete vyskúšať tradičné poslanie milostných listov prostredníctvom pošty. Možno sa smejete, ale niet nad napätie, ktoré pociťujete, že vám má prísť list plný intímnych vyjadrení. V liste sa môžete úplne odviazať, môžete napísať aj desať strán, môžete svoje sexuálne nápady písať na voňavý papier, ktorý zintenzívni prežívané pocity.

Nezabúdajte na masturbáciu
Realitou vzťahu na diaľku je, že občas budete musieť čeliť sexuálnym frustráciám. Zabudnite na neveru a zamerajte sa radšej na masturbáciu. Umožní vám udržať vaše sexuálne chute a túžby na uzde bez toho, aby ste prišli o svoj apetít.

Autor: Radomír
Foto: Shutterstock

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Rodinný život"

Poradňa