Mauréry oslávila päťdesiatku: Už dávno tak dobre nevyzerala! Môže za to nová láska? (FOTO)

Mauréry oslávila päťdesiatku: Už dávno tak dobre nevyzerala! Môže za to nová láska? (FOTO)
37 fotiek v galérií

Jedna z našich najvychytenejších herečiek a speváčok Zuzana Mauréry oslávila v nedeľu (23. septembra) päťdesiatku. A je fakt, že už dávno takto dobre nevyzerala. 

Jedenkrát a dosť?!
Po stroskotanom iba dvojročnom manželstve so študentskou láskou, Ondrejom Šothom, sa Zuzana Mauréry neraz dala počuť, že jedno manželstvo jej určite stačilo. No život mníšky rozhodne nežila, hoci na dlhé roky bola očividne práca jej prioritou.

Asi pred mesiacom pustil čitateľ nemenovaného denníka do éteru fotografiu z luxusného tatranského wellnessu, kde si čerstvá päťdesiatnička užívala nielen saunu, ale aj horúce objatia neznámeho vyšportovaného fešáka. Tipujeme, že to bude ten povestný „košeľový vlasáč“, ktorý by mal u nej šancu, ako raz vtipne odpovedala v jednom rozhovore na otázku, aký chlapi sa jej páčia: „Veľká časť mužov chodí vo vystrihaných v tričkách. Rozdeľujem mužov na holohlavých tričkárov a košeľových vlasáčov. Podľa mňa je pekné, keď majú muži vlasy, keď ich môžu mať. Ja som na tú klasiku, keď nosia košele“.

Gregorová si užívala párty so svojím zajačikom: Ako sa tváril on a čím ju obdaroval? (FOTO)

Doterajšia kariéra v kocke
Zuzana Mauréry začala svoju hereckú kariéru v Radošinskom naivnom divadle. Účinkovala v dvadsiatich predstaveniach tohto jedinečného súboru, ktorý bol jej domovskou scénou v rokoch 1990 – 2000. Ako umelkyňa na voľnej nohe sa však potom venovala prevažne muzikálu. Vynikla na bratislavskej Novej scéne v predstavenia Sladká Sue, Niekto to rád horúce, Donaha, Vlasy. Úspešne pôsobí aj na českých scénach, dva roky strávila na viedenskom javisku Raimund Theater. Na činoherných doskách účinkovala v početných inscenáciách v Činohre SND, divadlách Aréna, Štúdio L+S, GUnaGU, a tiež v českých Divadlo v Řeznické či Studio DVA.

Neuveríte, ktorá herečka má toto sexi telo a s kým randí! (FOTO)

A to nie je všetko, je aktívna aj ako filmová a televízna herečka. Pamätáme si ju z televíznych seriálov Tajné životy, Odsúdené či Za sklom. Vo svojej filmografii má už 10 celovečerných filmov, najviac zarezonoval jej výkon vo filme Učiteľka (2016), kde vynikajúco stvárnila postavu učiteľky Márie Drazdechovej. Jej posledným filmom, kde hrala dcéru hlavného hrdinu Editu, bol film Tlmočník (2018).

FOTO Na Pallovú a Škamlovú zaútočila „fanúšička": Vyzeráte ako š*apky! A TOTO je Alenina reakcia

Ako sa menila Zuzana Mauréry, v ktorých obdobiach vyzerala najhoršie či najlepšie, si pozrite v GALÉRII.

Autor: ZP
Foto: profimedia.sk, archív vydavateľstva

 37 fotografií

Mauréry oslávila päťdesiatku: Už dávno tak dobre nevyzerala! Môže za to nová láska? (FOTO)Mauréry oslávila päťdesiatku: Už dávno tak dobre nevyzerala! Môže za to nová láska? (FOTO)Mauréry oslávila päťdesiatku: Už dávno tak dobre nevyzerala! Môže za to nová láska? (FOTO)Mauréry oslávila päťdesiatku: Už dávno tak dobre nevyzerala! Môže za to nová láska? (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa