Meghan kašle na to, čo si ostatní myslia! Aha, v čom je úplne iná (FOTO)

Meghan kašle na to, čo si ostatní myslia! Aha, v čom je úplne iná (FOTO)
20 fotiek v galérií

Keď sa v živote princa Harryho objavila Meghan Markle, svet ani netušil, ako veľmi rozvíri pokojnú hladinu kráľovskej rodiny. Ako vojvodkyňa búra jedno pravidlo za druhým a veci si robí proste po svojom.

VIDEO: Meghan a jej nová módna kolekcia Smart set

Manželka mladšieho z dvoch kráľovských bratov sa nenechá obmedzovať a hoci tvrdé pravidlá protkolu dodržiava, na zvyšok ohľad neberie. Rovnako ako jej manžel túži byť "slobodná" a nenecháva sa zväzovať tým, že ju sleduje celý svet.

Meghan už viackrát dokázala, že jej je jedno, čo si ostatní myslia. Najdôležitejšia je pre ňu rodina, vzťah s Harrym a tiež vlastná spokojnosť. Nakoľko si nevzala budúceho kráľa, nemusí sa nechať toľko obmedzovať a nie je ochotná sa celkom meniť.

V galérii pod článkom si prečítajte presne 20 momentov, kedy si Meghan robila veci podľa seba a nevadil jej ani tlak verejnosti.

Autor: ling
Foto: Getty Images

 20 fotografií

Meghan kašle na to, čo si ostatní myslia! Aha, v čom je úplne iná (FOTO)Meghan kašle na to, čo si ostatní myslia! Aha, v čom je úplne iná (FOTO)Meghan kašle na to, čo si ostatní myslia! Aha, v čom je úplne iná (FOTO)Meghan kašle na to, čo si ostatní myslia! Aha, v čom je úplne iná (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa