Meghan Markle iba v maličkých bikinách: Kde sa ukázala takmer nahá? (FOTO)

Meghan Markle iba v maličkých bikinách: Kde sa ukázala takmer nahá? (FOTO)
20 fotiek v galérií

Meghan Markle sa v máji 2018 stala britskou vojvodkyňou a odvtedy má na viacero vecí vyslovený zákaz. Napríklad aj na predvádzanie sa v bikinách. Kým však bola bez princa po svojom boku, stihla sa svetu ukázať hneď niekoľkokrát. Len sa pozrite, aké telo si Harry "ulovil"!

VIDEO: Romantické okamihy Meghan Markle a princa Harryho

 

Dnes už 37-ročná Meghan je známa tým, že si dáva záležať na zdravom životnom štýle, ku ktorému patrí aj cvičenie. Na jej polonahej postave je úplne zrejmé, že pohyb nevynecháva a že sa aj štíhlo stravuje. V časoch ešte pred kráľovskou rodinou absolvovala viacero dovoleniek - či už so svojou matkou, kamarátkou Jesicou alebo bývalým manželom, kde pózovala v plavkách.

Ploché bruško, štíhle nohy a vyšportované krivky sú tajomstvom, ktoré už dnes Meghan Markle skrýva pod striktnými kráľovskými šatami a ktoré smie vidieť len princ Harry za zavretými dverami. Ako vojvodkyňa sa nesmie predvádzať a odhaľovať, takže na bikiny pred očami verejnosti môže zabudnúť.

Napriek tomu existuje dosť dávnejších záberov, ktoré nájdete v galérii pod článkom. Pozrite sa na to, ako Meghan Markle vyzerá takmer nahá.

Autor: ling
Foto: Splashnews, Instagram

 20 fotografií

Meghan Markle iba v maličkých bikinách: Kde sa ukázala takmer nahá? (FOTO)Meghan Markle iba v maličkých bikinách: Kde sa ukázala takmer nahá? (FOTO)Meghan Markle iba v maličkých bikinách: Kde sa ukázala takmer nahá? (FOTO)Meghan Markle iba v maličkých bikinách: Kde sa ukázala takmer nahá? (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa