Meghan sa nahodila a TÝMTO detailom všetkých dostala: Páči sa aj vám? (FOTO)

Meghan sa nahodila a TÝMTO detailom všetkých dostala: Páči sa aj vám? (FOTO)
20 fotiek v galérií
Vojvodkyňa Meghan sa po boku svojho manžela ukázala na spomienkovej akcii za veteránov. Predviedla sa v krásnom kabáte a k tomu ladiacom tmavodmodrom fascinátore. Práve ten prekvapil celý svet, pretože niesol krásny odkaz...

Klobúk, aký mala sebe Meghan, je svetu známy. Roky dozadu mala veľmi podobný Diana, a to na rovnakej akcii. Nevesta zosnulej princeznej jej tak vzdala hold a pripomenula si ju skopírovaním jej štýlu. Tak ako to urobila už viackrát predtým.

Na poslednej akcii to bol efektný klobúčik, viackrát mala bývalá herečka náušnice zo zbierky matky princa Harryho, takisto šaty na jej spôsob. V galérii pod článkom sme pre vás vybrali najkrajšie momenty, ktorými si Meghan Markle uctila princeznú Dianu a niet pochýb, že to bude robiť aj naďalej.

Viac uvidíte v galérii. Ako sa vám Meghan páči?

Autor: ling
Foto: Getty Images

 20 fotografií

Meghan sa nahodila a TÝMTO detailom všetkých dostala: Páči sa aj vám? (FOTO)Meghan sa nahodila a TÝMTO detailom všetkých dostala: Páči sa aj vám? (FOTO)Meghan sa nahodila a TÝMTO detailom všetkých dostala: Páči sa aj vám? (FOTO)Meghan sa nahodila a TÝMTO detailom všetkých dostala: Páči sa aj vám? (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa