Meghan, to je ale zmena! 15 záberov, akoby to ani nebola ona (FOTO)

Meghan, to je ale zmena! 15 záberov, akoby to ani nebola ona (FOTO)
15 fotiek v galérií
Prvá zahraničná tour mladého kráľovského páru po narodení ich syna je na konci. Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sa vrátili z Afriky a už teraz sa hovorí o tom, ako sa tam Meghan (ne)predviedla.

38-ročná mamička je štyri mesiace po pôrode a podľa mnohých reakcií na internete sa to odrazilo na jej módnom vkuse. V Afrike predviedla cca 15 outfitov, no štýlovo sa to nedalo porovnať s tým, čo nosila kedysi. Tentoraz pôsobila príliš konzervatívne až nudne.

Celebrity, ktoré majú na krku SEXUÁLNY ŠKANDÁL: Po novom k nim pribudol aj slávny herec!

Manželka princa Harryho sa pri obliekaní väčšinou spoliehala na šaty so zapínaním na prednej strane a so zaväzovaním v páse. Vystriedala ich viacero druhov, k tomu pridala aj pár klasických strihov. Farby, vzory či originálnejšie modely nechala úplne bokom a ako zmenu si vzala voľnejší overal či sukňu s topom. Ako hovoria fanúšikovia - nič extra.

Je zrejmé, že zmena obliekania je u sympatickej vojvodkyne spôsobená nedávnym tehotenstvom a kilami, ktoré jej zatiaľ ostali. Potrebuje sa cítiť v prvom rade pohodlne, až potom štýlovo a neprehliadnuteľne. Ako mamičke sa jej nastavili hodnoty iným meradlom a je to vidieť. Pre niekoho je to sympatické, pre iného sklamanie.

Pozrite si všetky outfity vojvodkyne Meghan z turné po Afrike v galérii pod článkom. Je to zmena - to sa poprieť nedá. 

Autor: ling
Foto: Getty Images

 15 fotografií

Meghan, to je ale zmena! 15 záberov, akoby to ani nebola ona (FOTO)Meghan, to je ale zmena! 15 záberov, akoby to ani nebola ona (FOTO)Meghan, to je ale zmena! 15 záberov, akoby to ani nebola ona (FOTO)Meghan, to je ale zmena! 15 záberov, akoby to ani nebola ona (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa