Meghan to má spočítané: Jej tehotenstvo stálo monarchiu milión! (FOTO)

Meghan to má spočítané: Jej tehotenstvo stálo monarchiu milión! (FOTO)
25 fotiek v galérií

Tehotenstvo Meghan Markle stálo kráľovskú rodinu poriadny balík peňazí. Za čo minula dohromady 1,1 milióna libier?

VIDEO: Privítanie Archieho Harrisona

Tri dni v kúpeľoch
Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu odleteli na tri dni do luxusných kúpeľov v Hampshire, aby si oddýchli od kráľovských povinností. Deň pobytu v Heckfield Place v špeciálnom apartmáne s oddelenou obývačkou a jedálňou, vonkajšou terasou, funkčným kozubom, hosťovskou izbou a prideleným komorníkom stál 10-tisíc libier.

 

Nepočítala drobné
Týždňový pobyt v marci v New Yorku, kde sa Meghan stretla s Amal Clooney (foto vľavo), Serenou Williams a ďalšími priateľkami, stál takmer pol milióna libier. Za jednu noc v apartmáne luxusného hotela Mark, kde sa ubytovala, zaplatila kráľovská rodina 56-ticíc libier. Návrat do Londýna luxusným súkromným lietadlom stál vyše 13-tisíc libier za hodinu letu.


Medicínska starostlivosť
Počas tehotenstva Meghan dostávala akupunktúrnu liečbu od renomovanej akupunkturistky a chodila na bylinkové wellness pobyty na kliniku. Dostávala aj podporu kvalifikovanej duly, ktorá budúcim matkám poskytuje informácie o tehotenstve, pôrode a šestonedelí. Desať hodinových sedení môžu stáť okolo 1 300 libier.

Garderóba na mieru
Zakaždým, keď sa Meghan objavila na verejnosti, mala kompletne nový outfit. Dohromady ich bolo najmenej 75 a celý tehotenský šatník vyšiel na závratných pol milióna libier. Meghan si totiž nevyberala z ponuky značkových materských odevov, navrhovali a šili ich pre ňu na mieru najslávnejšie módne domy, ako je Valentino, Dior či Givenchy.

Klikajte na galériu a dozviete sa viac.


Autor: jb
Foto: profimedia.sk

 25 fotografií

Meghan to má spočítané: Jej tehotenstvo stálo monarchiu milión! (FOTO)Meghan to má spočítané: Jej tehotenstvo stálo monarchiu milión! (FOTO)Meghan to má spočítané: Jej tehotenstvo stálo monarchiu milión! (FOTO)Meghan to má spočítané: Jej tehotenstvo stálo monarchiu milión! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa