Meghan totálne zlyhala: Príde po Megxite rozvod? (FOTO)

Meghan totálne zlyhala: Príde po Megxite rozvod? (FOTO)
25 fotiek v galérií

Meghan Markle mala nerealistické očakávania od života s princom Harrym, tvrdia dvaja americkí pozorovatelia, ktorí dlhodobo mapujú život kráľovskej rodiny a sledujú búrlivé udalosti posledných dní.

Vypočítavá, ale naivná
Terajšia situácia je výsledkom Meghaniných nenaplnených očakávaní, že kráľovská rodina i verejnosť jej doprajú na adaptovanie nekonečne dlhý čas. Jedna z jej najväčších chýb bola údajne naivná predstava, že jej nová rola prinesie okamžitú popularitu.

Aj kráľovská rodina údajne podcenila problémy, ktorým Meghan musela čeliť. Meghan raz sama povedala televíznemu moderátorovi Tomovi Bradbymu, že vedela, že to nebude ľahké, ale nemala ani tušenie, čo všetko ju čaká, a že pozícia v kráľovskej rodine zasiahne tak hlboko do jej súkromného života.

Nechcú platiť ochranku

Po dvojtýždňovej odluke, keď sa riešila budúcnosť Sussexovcov, princ Harry odletel za Meghan a Archiem bežnou leteckou linkou, ale v sprievode ochranky. A vynoril sa ďalší problém: kto bude platiť náklady na ich bezpečnosť v Kanade? Premiér Justin Trudeau už dostal petíciu, ktorú za týždeň podpísalo 80-tisíc občanov. Kanaďania chcú mať istotu, že bezpečnostné opatrenia pre Sussexovcov, ktoré sa odhadujú na milión libier, nebudú hradené z peňazí daňových poplatníkov. Kanaďania vraj budú radi, keď tam vojvoda a vojvodkyňa ostanú, ale nemali by byť nútení podporovať ich.


Čo chystá Meghan?
Meghanin nevlastný brat Thomas Markle Jr. nedávno povedal, že Meghan odchádza preto, lebo neznáša, keď ju niekto ovláda a riadi. Zlé jazyky tvrdia, že Meghan jedného dňa môže urobiť Harrymu to isté, čo prvému manželovi Trevorovi Engelsonovi. Po svadbe tvrdila, že si život bez neho nedokáže predstaviť a že s ním chce mať deti. Keď ju však dostal medzi hollywoodsku smotánku, rozviedla sa s ním – vraj pre neprekonateľné rozdiely. Čaká rovnaký osud aj princa Harryho? A čo bude s Archiem?

Klikajte na galériu a dozviete sa viac.


Autor: jb
Foto: archív

 25 fotografií

Meghan totálne zlyhala: Príde po Megxite rozvod? (FOTO)Meghan totálne zlyhala: Príde po Megxite rozvod? (FOTO)Meghan totálne zlyhala: Príde po Megxite rozvod? (FOTO)Meghan totálne zlyhala: Príde po Megxite rozvod? (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa