Melania Trump nemala šancu: Aha, čím ju Kate Middleton totálne tromfla (FOTO)

Melania Trump nemala šancu: Aha, čím ju Kate Middleton totálne tromfla (FOTO)
17 fotiek v galérií

Princ William s manželkou Kate nechýbali na štátnom bankete v Buckinghamskom paláci, ktorý sa konal pri príležitosti návštevy prezidenta Donalda Trumpa s prvou dámou Melaniou. Obe ostrosledované brunetky sa nevyhli porovnávaniu outfitov, no britská vojvodkyňa na sebe mala predsa len niečo, čo sa nedá tromfnúť.

VIDEO: Prílet Donalda Trumpa na britský trávnik

Kate Middleton si na veľkolepú večeru so 160-timi hosťami zvolila šaty značky Alexander McQueen v predpísanej bielej farbe a doplnila ich neprehliadnuteľnými šperkami. Na hlave mala korunku princeznej Diany a v ušiach náušnice po kráľovnej matke.

FOTO Trumpova Melania v Londýne vyrážala dych: Inšpirovala sa Titanicom aj princeznou Dianou!

Historické a najmä hodnotné kúsky sú súčasťou klenotnice kráľovnej a nie sú určené na bežné udalosti. Vojvodkyňa z Cambridgea vzdala touto korunkou hold zosnulej Diane už dva razy predtým a vždy išlo o významné oficiality. Porovnanie jej outfitov s korunkou nájdete v galérii.

V galérii sa tiež pozrite, ako to Kate na bankete pristalo a dozviete sa ešte viac...

Autor: ling
Foto: Getty Image

 17 fotografií

Melania Trump nemala šancu: Aha, čím ju Kate Middleton totálne tromfla (FOTO)Melania Trump nemala šancu: Aha, čím ju Kate Middleton totálne tromfla (FOTO)Melania Trump nemala šancu: Aha, čím ju Kate Middleton totálne tromfla (FOTO)Melania Trump nemala šancu: Aha, čím ju Kate Middleton totálne tromfla (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa