Mesiac do svadby? Poradíme, ako rýchlo schudnúť

Mesiac do svadby? Poradíme, ako rýchlo schudnúť

Či už ste hosť alebo to bude vaša svadobná party, isto chcete vyzerať čo najlepšie. 30 dní síce nie je moc na to stratiť veľa z váhy, je však ešte možné urobiť to tak, aby všetci videli rozdiel vo vašom vzhľade. Tým, že začnete kombinovať dobré návyky ako je zdravý výber potravín a cvičenie, môžete vyzerať na svadobnom obrade sexy.

Krok 1

Spočítajte si kalorické potreby na budúci mesiac. Najzdravšia rýchlosť chudnutia je pol kila za týždeň, čo znamená, že by ste mohli do svadby stratiť aj dve kilá. Na dosiahnutie tejto rýchlosti chudnutia je potrebné vytvoriť si každodenný deficit 1000 kalórií medzi tým, koľko skonzumujete a koľko kalórií spálite.

Krok 2
Zdravý snack je šikovná potravina, ktorá je nutrične bohatá, a pritom má nízky obsah tuku, pokiaľ nebudete jesť sladkosti, ale ovocie, zeleninu, chudé bielkoviny a komplexné sacharidy. Plánujte jedlo dopredu, budete tak mať správne potraviny po ruke a nebudete pokúšaní sladkosťami alebo jedlom z rýchleho občerstvenia. Dočasne sa vyhnite aj vyprážaným a tučným jedlám.

Krok 3
Cvičte po dobu najmenej 30 minút denne. Môžete plávať, behať, robiť aerobik alebo cykloturistiku. Robte aj silový tréning dva alebo trikrát týždenne, uistite sa, že precvičujete všetky hlavné svalové skupiny.

Krok 4
Požiadajte o pomoc ďalších svadobčanov. Keď budete aspoň dvaja, pôjde to ľahšie. Je pravdepodobné, že väčšina ľudí by chcela vyzerať na svadbe dobre, takže problém niekoho nájsť nebudete mať. A budete sa navzájom motivovať.

Krok 5
Zaveste si fotografiu nejakej modelky alebo fitnesky na chladničku. Budete tak mať pri sebe neustálu pripomienkou vášho konečného cieľa. Zaveste si tam aj fotku svadobných šiat.  

Autor: Ellie

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Svadba"

Poradňa