Podľa prieskumov uprednostňuje takmer 34 percent ľudí slnečné počasie a necelých 7 percent z vás zbožňuje dážď. Každá žena je iná a jedinečná. Aká ste vy?

Slnečné počasie
Máte rada slnko, vyhľadávate ho a vyhrievate sa hoci aj na zubatom zimnom slniečku? Vypovedá to o vás, že máte rada pohodu a usmiatych ľudí. Ste aktívna a takmer stále dobre naladená. Vo svojom šatníku uprednostňujete veselé farby, ste nezastaviteľná a vždy pripravená pomôcť.

WA 47 Laredo - Žena stojí pod dáždnikom a sleduje surfistov počas jesenného dažda v severošpanielskom Larede v sobotu 26. septembra 2020. FOTO TASR/AP 

A person shelters from the rain under an umbrella while looking on surfers during an autumn raining day, in Laredo, northern Spain, Saturday, Sept. 26, 2020. (AP Photo/Alvaro Barrientos)
Zdroj: Alvaro Barrientos

Hmla
Ste otvorená, priama a rozhľadená. Máte rada spoločnosť ľudí a dlhé intelektuálne rozhovory. Rada si sadnete s priateľkou k šálke horúceho čaju, ale nepohrdnete ani pohárom kvalitného vína. Vaše rozhovory môžu trvať aj celé hodiny a nikdy sa vám neminú témy.

Búrka
Ste ambiciózna a cieľavedomá. Nedáte sa v živote len tak zastrašiť a vždy viete, čo chcete. Občas sa však ukryjete do svojej ulity a užívate si deň len sama so sebou. Keď sa však dostanete medzi priateľov, ste rada stredobodom pozornosti, dokonca si ju užívate. Občas ste výbušná, zlú náladu však razom vystrieda úsmev a vtedy ste spoločníčka na jednotku.