Moje oči najviac zaujala možnosť prispôsobenia si všetkých produktov a už som začala plánovať, aký darček koho poteší.

Dizajnový mangový lopárik “Srdce”

Či už si skúsený šéfkuchár alebo začínajúci amatér, v kuchyni sa určite nezaobídeš bez šikovného lopárika. 😊 S láskou na ňom pripravíš jedlá od výmyslu sveta. Okrem toho ťa lopárik pri každom varení poteší svojou roztomilou výnimočnosťou. 💜

Neprehliadnuteľný lopárik nesmie chýbať v kuchyni žiadnej správnej gazdinej.
Zdroj: Darceking.sk
Neprehliadnuteľný lopárik nesmie chýbať v kuchyni žiadnej správnej gazdinej.

Potešenie pre oči s vlastným motívom?

Potrebujete aj vy zútulniť svoju domácnosť niečím jedinečným? Dlho rozmýšľate čo je to pravé? Ak áno, tak mám pre vás skvelý tip.

Doprajte svojej domácnosti eleganciu s drevenými doplnkami. Od dizajnových mangových lopárikov až po drevené držiaky na kefky, ktoré si môžete personalizovať podľa vlastných predstáv. Dekorácie do domácnosti sú rovnako funkčné ako aj krásne. Vymeňte kov a plast za ekologické, odolné a jedinečné drevené doplnky, ktoré vám bude každý závidieť.

Kúpeľňový bambusový set “Srdce” tmavý s vlastným menom!
Zdroj: Darceking.sk
Kúpeľňový bambusový set “Srdce” tmavý s vlastným menom!

Dizajnový dávkovač na mydlo a pohárik na kefky skvelo doplnia kúpeľňu a zároveň jednoducho nahradia zbytočné plasty. Toto je definitívny koniec tvojej nudnej kúpeľne!

Aby nebol box len boxom

Strakaté či kvietkované, farebné či dúhované? Máte už toho aj vy plné zuby? Chcete mať na skrinke niečo čo by sa hodilo aj k vášmu dizajnu v byte či dome?

Unikátny bambusový box na vreckovky, ktorý si môžete prispôsobiť vlastným predstavám splní všetky vaše očakávania a pri pohľade naň budete vedieť, že taký istý len tak niekto iný nemá.

Prečo práve bambusový box?

Bambusový box s personalizovaným textom v sebe ukrýva všetko čo potrebujete:
● kvalitný bambusový materiál,
● možnosť použitia boxu znovu a znovu,
● vlastný personalizovaný text,
● čičmiansky dizajn je očarujúci a svetoznámy.

Ľudový čičmiansky box na vreckovky z bambusu.
Zdroj: Darceking.sk
Ľudový čičmiansky box na vreckovky z bambusu.

Box na vreckovky je originálnym darčekom aj pre celú rodinu. Vyčarí úsmev na tvári celej rodinky a okrem toho i skvelo poslúži. Obdaruj seba alebo kohokoľvek na kom ti záleží. Dosť bolo schovávaniu boxov na vreckovky. Tento si určite s hrdosťou vystavíš na stôl či na poličku. Box na vreckovky je roztomilou dekoráciou i praktickým sluhom v jednom. Prispej k láskavej atmosfére domova a zvečni jedinečnú povahu jeho milých obyvateľov.

Chcete domov, ktorý je ekologický bez kompromisov v oblasti komfortu a dizajnu? Týmto spôsobom môžete mať domov, ktorý nepoškodzuje životné prostredie, je prirodzene jasný a je v súlade s aktuálnymi trendmi.

Niečo o nás Darčekingu

Špeciálnymi darčekmi radi obdarúvame seba aj našich najbližších. Pozháňať však darček šitý na mieru bolo mnohokrát nemožné alebo neskutočne predražené. O čase strávenom hľadaním firiem a možností nehovoriac. A tak sme sa rozhodli, že skúsime vytvoriť firmu, kde sa ľudia ako my, môžu sami realizovať. Kde si môžu darček pre svoju blízku osobu, kamaráta, kolegu, starého rodiča pripraviť sami a podľa vlastných predstáv.

Postupne pridávame aj ďalšie darčeky, aby ste u nás našli osobné, romantické a jedinečné darčeky pre potešenie srdca.

Verím, že tak ako mňa aj vás zaujali tieto krásne produkty. Viac inšpirácií nádete na Instagrame alebo Facebooku DARČEKING.

A teraz je ten správny čas na darčekovanie. Neváhajte využiť zľavový kupón, ktorý nájdete hneď pod článkom.

Ilustračné foto.
Zdroj: Darceking.sk