Má tajomstvá

Tajomstvá sú o. k., ak ich nie je priveľa. No ak ten váš začal náhle zatajovať aj veci, s ktorými sa doteraz rád a často chválil, zbystrite pozornosť. Najmä keď: 

Zmenil sa
Zdroj: iStock
Zmenil sa

tajne telefonuje: Pritom predtým vybavoval všetko aj vo vašej prítomnosti. Zlé je aj to, ak zrazu začne veľa telefonátov odmietať, hoci to doposiaľ nerobil.

píše esemesky: Občas nejakú naťukať nie je na škodu, ale keď je pohrúžený do telefónu neustále, niečo sa v jeho živote zmenilo. Ak zhasol obrazovku smartfónu, len čo ste vošli do miestnosti, dajte si pozor.

stráži si mobil: Doteraz to nerobil? Potom má na tajnost­kárstvo dôvod. Keď si váš partner zrazu stráži mobil a nikdy ho nenechá bez dozoru, niečo vážne sa deje...

Neustále sa háda
Zdroj: Shutterstock
Neustále sa háda

Zmenil sa

Začal sa k vám správať akosi inak? Nie nevšímavo, skôr podozrivo ústretovo? Niečo za tým je. Náhla galantnosť môže maskovať jeho nečisté svedomie. Kytice kvetov bez zjavnej príčiny či telefonát s odôvodnením, že ste mu chýbali, to môže znamenať, že má za ušami. Buď sa cíti previnilo a chce sa kvetmi ospravedlniť, alebo vám telefonuje, aby skontroloval, kde práve ste. Nežiarli, len nechce, aby ste náhodou neboli v rovnakom čase na rovnakom mieste ako on. 

Prievan na účte

Ak ste zistili, že vám zo spoločného účtu začína odchádzať akosi viac peňazí, možno šetrí na dovolenku a postupne na ňu odkladá peniaze, ale takisto ich môže míňať na „cudzom fronte“. Spoločné večere, hotelové izby, kino, wellness či výlety so svojím novým objavom predsa niečo stoja...