1. Odrasty
Nestihli ste zájsť ku kaderníkovi na farbenie vlasov a trápia vás nepekné odrasty okolo slúch alebo na čele? Ak máte tmavé vlasy, poľahky si s nimi poradí maskara. Jemne ňou prejdite po najkritickejších miestach bez toho, aby ste sa dotkli pokožky hlavy. Pozor, takýto spôsob prekrývania šedín je len riešením v krajnej núdzi!

Kefka, čo zvládne všetko: ČO DOKÁŽE... maskara?

 

2. Rýchly melír
Žiadajú si vaše vlasy zmenu? Siahnite po farebnej maskare. Stačí, ak ňou prejdete prameň vlasov zhora nadol a o rýchly melír máte postarané.

3. Kefka na obočie
Ani vysušená maskara nemusí ešte skončiť v koši. Môžete ju použiť na uhladenie neposlušného obočia. Bonusom bude, že zvyšná farba na kefke vám chĺpky pekne a rovnomerne zafarbí. Kefku z vyschnutej maskary môžete použiť aj na učesanie zlepených rias po novej špirále. Stačí pár ťahov - a je po probléme.

4. Skvelý čistič
Kefkou z vyschnutej maskary môžete „poupratovať“ v počítačovej klávesnici. Najskôr kefku umyte pod tečúcou vodou so saponátom, aby ste ju odmastili a zbavili zaschnutej farby. Poľahky ňou vymetiete prach a nečistoty spomedzi kláves. Kefka sa dostane aj na miesta, ktoré sú pre handričku nedostupné.

5. Hebké pery
Chrípka alebo nedostatočný pitný režim vám vysušili pery a špatia ich šupinky odumretej kože? Pomôže im kefka z  maskary. Dôkladne ju vyčistite, naneste balzam na pery a prekefkujte.