Má dovolenková láska budúcnosť alebo si pán dokonalý našiel po vašom odchode ďalšiu obeť? Lebo aj keď sa vám možno zdá, že ste natrafili na najdokonalejšieho muža na svete, opak môže byť pravda. Občas sa stane, že sa z letnej lásky vyvinie aj dlhodobý vzťah, je to však ojedinelé, najmä ak ste ho stretli v tradičnej dovolenkovej destinácii.

Nedajte sa opantať
Čo urobiť, aby vás iba nevyužil? Myslite na to, že dovolenková láska má len zriedkavo dlhšie trvanie. Inak prídete domov so zlomeným srdcom.

Užite si jeho spoločnosť, najlepšie spolu s priateľmi. Ale všetko s rozumom . Nevzbudzujte v ňom nádeje a hlavne sa s ním nevyspite.
Zdroj: Shutterstock
Užite si jeho spoločnosť, najlepšie spolu s priateľmi. Ale všetko s rozumom . Nevzbudzujte v ňom nádeje a hlavne sa s ním nevyspite.

Ako na to?
Ak ste natrafili na „plážového inžiniera“ a máte silu poslúchnuť rozum, ignorujte ho. Je to asi najúčinnejšia zbraň. Nie vždy to síce pomôže, lebo mnohí muži si odmietnutie vysvetľujú tak, že vás treba dobýjať, ale za pokus to stojí.

Nepomohlo to a vy ste si s ním predsa len niekam vyrazili? Ste len kúsok od dovolenkového poblúznenia a zlomeného srdca. Stanovte si pravidlá, lebo väčšina dovolenkových lások má naozaj krátke trvanie. Niektorí muži totiž balia ženy z loveckých pohnútok a z túžby po sexe, iní zas veria, že narazia na bohatú ženu, ktorá ich vytrhne z ich domoviny a bude pre nich vstupenkou do Európy. Zvyčajne sa však vzhľadní plážoví „baliči“ ihneď po vašom odlete domov „na celý život“ zaľúbia aj do Češky, Nemky či Angličanky.