Mejkap za 5 minút! Vymaľujte sa friško do krásy


Podklad do 1 a pol minúty
Ak chcete mať dokonalú „pleťovku“, vždy použite aj podkladovú bázu. Pekne vyrovná povrch pleti a zmierni vrásky. Na trhu dostať aj rýchloschnúce varianty. Potom už stačí iba kvalitný vypínací mejkap alebo BB krém, prípadne rozjasňovač pod oči a do stredu tváre. Aj so schnutím bázy vám to nezaberie viac ako 90 sekúnd.

Pery do 30 sekúnd
Ak máte suché pery, namiesto zdĺhavého natierania balzamom a čakania, kým uschne, aby ste sa mohli narúžovať, to vyriešte inak. Použite tónovací balzam alebo rúž, ktorý balzam už priamo obsahuje.

Krásne a zdravé vlasy vďaka prírode

Mejkap za 5 minút! Vymaľujte sa friško do krásy

Oči do 2 minút
Ako prvé prebehnite zľahka obočie gélom na obočie. V jednom kroku ho učeše, uhladí a dofarbí. Pri viečkach začnite bázou pod očné tiene alebo siahnite po očnom tieni, ktorý v sebe spája účinok podkladovej bázy, tieňa i rozjasňovača v jednom. Ušetríte minimálne tri kroky v líčení. Potom už stačí len maskara.

Rozjasňujte len krémom
Pleť môžete zdokonaliť a rozžiariť aj bez mejkapu. Stačí, ak namiesto neho použijete vyhladzujúci krém s pigmentmi odrážajúcimi svetlo. Ten očný zamaskuje nielen vrásky, ale aj kruhy pod očami

Autor: dúr
Foto: shutterstock