Či už nakupujete pre seba alebo vzdialenejších starých rodičov, či ste práve na materskej alebo PN, prípadne nemáte popri práci dostatok času chodiť pomedzi regály. Online nákup je pohodlný a môže byť aj prekvapivo rýchly. Ak si správne vyberiete, do troch hodín máte všetko doma!

Online nákup je pohodlný a môže byť aj prekvapivo rýchly.
Zdroj: eDelia.sk
Online nákup je pohodlný a môže byť aj prekvapivo rýchly.

Vyklikajte a máte nakúpené z bezpečia domova
V eshope eDelia.sk je rýchlosť doručenia kľúčová. Od objednania po odovzdanie tovaru pred vchodové dvere, priamo do rúk zákazníkovi, neubehne viac času ako tri hodiny. Bratislavčania sa navyše môžu tešiť na pripravovanú express službu, ktorá to stihne do hodiny. Táto výhoda výrazne šetrí čas na venovanie sa iným veciam, takisto umožňuje lepšie plánovanie chodu domácnosti. Kým iné eshopy doručia objednaný tovar niekedy aj na druhý či tretí deň, eDelia.sk doplní chladničku o pár hodín.

Súťažte s eDelia.sk o balíčky tyčiniek Margot! Viac o súťaži TU

Ak si správne vyberiete, do troch hodín máte všetko doma!
Zdroj: eDelia.sk
Ak si správne vyberiete, do troch hodín máte všetko doma!

Jedzte čerstvo a chutne
Online nakupovanie potravín síce nie je novinkou, no predsa je pre mnoho ľudí stále malou neznámou. Zatiaľ, čo niektorí váhajú, eDelia.sk už rozpeká pečivo pre vytvorenú objednávku, aby ho zákazníkovi doručila celkom čerstvé. Tento presne načasovaný postup ide ruka v ruke s každodenným dopĺňaním skladu čerstvými zásobami ovocia a zeleniny, aby sa do domácej kuchyne dostali tie najlepšie kusy. Nákup vyklikaný online je zakaždým kvalitný, čerstvý a chutný.

Na online stránkach nechýbajú výhodné ponuky i akciové ceny.
Zdroj: eDelia.sk
Na online stránkach nechýbajú výhodné ponuky i akciové ceny.

Široký sortiment, výhody aj akcie
Potrebujete okrem potravín doplniť aj zásoby v domácnosti? Ponuka eshopu eDelia.sk je natoľko široká, že si okrem bežného nákupu môžete prihodiť aj drogériu, kozmetiku či detskú výbavu. Na online stránkach nájdete všetko prehľadne zoradené a nechýbajú ani výhodné ponuky i akciové ceny. A ak na poslednú chvíľu potrebujete zachrániť napríklad oslavu, nevynechajte ani ponuku zákuskov, či kvalitného vína. Hotové pochúťky môžete mať na stole do troch hodín a to bez toho, aby ste sa naháňali po obchodoch a vláčili tašky.

Online nakupovanie cez eDelia.sk je maximálne pohodlné a v dnešnej dobe navyše aj bezpečné.