O alfa ženách existuje minimálne toľko predsudkov a mýtov ako o alfa mužoch, teda samcoch – ako sa radi titulujú oni sami. Zábavné na tom však je, že skutočný alfa samec by sám seba takto nikdy neoznačil. A o ženách to platí dvojnásobne. Čo to však znamená byť alfa samicou? Ak sa viete s väčšinou z týchto bodov stotožniť, ste alfa žena a vždy ste to vôbec tušili.

  1. Idete si za svojím, ale nikdy nie ste chladná či tvrdá na svoje okolie. Dostanete to, čo chcete, pretože pozitivita priťahuje úspech.
  2. Zdá sa, že máte svoj život vždy pod kontrolou. Kráčate životnými skúškami akoby bez námahy, pretože dôverujete svojim schopnostiam a životu.
  3. Necítite potrebu páčiť sa všetkým, no aj tak vás ľudia vždy „berú“. A nie je to pre vaše postavenie či pre peniaze, ale pre rešpekt, s ktorým pristupujete k ľuďom.
Happy,Business,Woman,Sitting,On,Chair,With,Raised,Arms,And
Zdroj: Shutterstock
  1. Viete rozpoznať rozdiel medzi pozitívnou a negatívnou kritikou, preto si beriete k srdcu iba tie názory, ktoré vás posúvajú vpred.
  2. Nemáte potrebu súťažiť s ostatnými, iba ak sama so sebou.
  3. Cítite sa vo svojej koži dobre, máte svoj štýl a viete, v čom vyniknú vaše prednosti. Nepotrebujete sa podriaďovať štandardom krásy či každému módnemu trendu.
  4. Máte vysokú intuíciu a veľmi rýchlo zistíte, že niečo „nesedí“. A tak sa neľútostne zbavujete zlých vzťahov, neúprimných priateľstiev a nevýhodných obchodných zmlúv.
  5. Nikdy sa zbytočne neľutujete. Životné lekcie beriete, ako prídu, nedovolíte minulosti, aby vás brzdila. Každý omyl alebo zlá skúsenosť vás posúva vpred.

Článok pokračuje na ďalšej strane >>>