To, že tenisky patria iba na kurty a do telocvične je našťastie dávno vyvrátený mýtus. Rok čo rok v absolútne najtrendovejších prevedeniach dobývajú ulice. Stali sa signatármi dobrého vkusu a akýmsi autogramom, ktorý dokáže pozdvihnúť aj neutrálny outfit na styling, za ktorým sa obzrie každý.

Kráčajte vo farbách roka
Spoločnosť Pantone každoročne vyberá farby, ktoré zaručene nájdete v kolekciách svetoznámych návrhárov a u fashion značiek, ktoré ovládajú ulice. Farbami roka 2021 sú Illuminating yellow a Ultimate gray. Výber nie je náhodný – táto kombinácia farieb symbolizuje svetlo a nádej, ktoré po náročnom roku 2020 už všetci túžobne očakávame. V novej kolekcii tenisiek Sprandi na jar a leto od CCC nájdete kúsky, ktoré držia krok s najnovšími štýlovými i farebnými trendami.

Kombinujte ako fashionistky
Chcete z novej kolekcie vyťažiť maximum? Počítajte s tým, že pojmy ako retro, pastel či future vás budú sprevádzať doslova na každom kroku.

Tipy:
Pastelovú ružovú a fialovú na teniskách fantasticky dopĺňajú chladné odtiene denimu – jedného z top trendov sezóny. Oversized denimové bundy korunujte teniskami s masívnou podrážkou.

Konzervatívnejšie milovníčky pohodlia si k šatám obujú overené klasické retro strihy tenisiek v nežných pasteloch či nesmrteľnej bielej.
Tie, ktoré sa neboja experimentovať si oblečú široké úpletové nohavice v prírodných farbách, jednofarebné basic cropp tričko a predĺžené sako. Outfit doplnia teniskami s futuristickými prvkami – bublinami, lesklými plochami, zig – zag podrážkami.

Milujete overaly? Tie si tenisky priam pýtajú. Dodávajú im ležérnosť a vytvárajú dojem, že sa nepotrebujete príliš snažiť, aby ste v outfite vyrazili dych!

O tom, že tenisky všetkých tvarov a farieb sú absolútne must have k fantastickým cropp mikinám, širokým športovým nohaviciam a oversized šatám z teplákoviny snáď ani netreba hovoriť.

Ilustračné foto.
Zdroj: CCC
Ilustračné foto.

Užívajte si jar a leto najlepšie, ako viete a go for more na www.ccc.eu/sk.

Ilustračné foto.
Zdroj: CCC
Ilustračné foto.