Dosiahnite tie najlepšie výsledky kombináciou dokonalého páru - gélových kapsúl Lenor AllinOne a aviváže – pre neodolateľnú čistotu a zladenú arómu vašej bielizne. Na výber máte z troch lákavých vôní: Spring Awakening, Gold Orchid a Amethyst & Floral bouquet, ktoré sú pre vašu bielizeň zárukou mäkkosti a sviežosti.

Z obyčajného rutinného prania vytvorte mimoriadny zážitok.
Zdroj: Lenor

Dokonalý voňavý pár priamo vo vašej kúpeľni!
Lenor prichádza s kolekciou, s ktorou je pranie bielizne ešte jednoduchšie. Pre najefektívnejší výsledok použijete prací prostriedok spolu s avivážou - gélové kapsuly Lenor AllinOne sa zladili s vôňou vašej obľúbenej aviváže. Vytvorili tak dokonalý pár, ktorý sa pri praní navzájom podporuje natoľko, že vaša bielizeň vydrží sviežejšia a voňavejšia oveľa dlhšie. Gélové tablety AllinOne nekompromisne vyriešia problém s nečistotami a aviváž prevonia vaše oblečenie až po dobu jedného týždňa. Pre ešte dlhšie trvajúcu vôňu môžete do práčky pred praním nasypať vonné perličky od Lenoru – tie sa počas prania budú postupne rozpúšťať a pomaly precízne pretkajú vašu bielizeň vôňou skrz-naskrz.

Na výber máte až z troch zvodných vôní...
Vôňa Spring Awakening rozvoniava po sviežich jarných kvetoch s nádychom prírodného pačuli a bieleho cédra. Druhá vôňa, Gold Orchid, prináša upokojujúcu vôňu vanilky zmiešanej s mimózou, ruže a krémovej broskyne. Tretia vôňa, Amethyst & Floral bouquet, vás očarí dlhotrvajúcou arómou sladkého jazmínu a frézie v kombinácii s ovocným bergamotom. Pranie bielizne nie je jadrová fyzika, no tiež má svoje pravidlá. Je to ako varenie – ak periete s láskou, odmenou vám bude krásne voňajúca, žiarivo čistá bielizeň.

Gélové tablety vyriešia problém s nečistotami a aviváž prevonia oblečenie až po dobu jedného týždňa.
Zdroj: Lenor
Gélové tablety vyriešia problém s nečistotami a aviváž prevonia oblečenie až po dobu jedného týždňa.

 

Ideálne výsledky pri praní docielite dodržiavaním 5 jednoduchých krokov:

  1. Vložte do bubna práčky gélovú tabletu Lenor AllinOne.
  2. Ak si želáte, aby vaša bielizeň voňala ešte dlhšie, môžete do bubna nasypať aj vonné perličky Lenor, o zvyšok sa postarajú samy.
  3. V ďalšom kroku nalejte aviváž do priestoru, ktorý je pre ňu vyhradený a naplňte práčku bielizňou.
  4. Zapnite práčku.
  5. Posledným, no najdôležitejším krokom, je starostlivo odložiť pracie prostriedky z dosahu detí. Gélové kapsuly sú síce zabezpečené pred malými objaviteľmi bezpečnostnou poistkou, no ako dobre viete, žiadna poistka nie je úplne nedobytná.

A teraz si už môžete naplno užívať nekonečnú vôňu čistej bielizne!