Udržte si „bikini“ postavu aj v zime! Ide to aj takmer bez námahy


„Každú jar sa naladím na detox, a zrazu sa moje telo prebudí spevnie, pás sa vyformuje a zadok by mi závidela aj Kim Kardashian. Minulý rok som si povedala, že keď to ide na jar, prečo by to nešlo na jeseň? Namiesto rannej studenej citronády si zarobím veľký zázvorový čaj. Myseľ nastavím na spaľovanie a tak vykročím do nového dňa," hovorí Katka. „Dokonca ani nebývam chorá, zázvor úžasný!"

„Pre mňa je rozdiel medzi letom a jeseňou aj v doprave. Zatiaľ čo v lete do práce často kráčam, s príchodom chladného počasia túrujem motor auta, a zaradím sa do rannej kolóny," priznáva predavačka Silvia. „Objavila som však zlepšovák. Namiesto 40 minút nervov v zápche som si našla skvelé joga centrum kúsok od práce. Z domu vyrážam skôr, vyhnem sa najhoršej doprave a ešte sa aj ponaťahujem pred prácou. Krásny začiatok dňa!"

Udržte si „bikini“ postavu aj v zime! Ide to aj takmer bez námahy

„Mám tesne po tridsiatke, a známe vždy konštatujú, že mať moje telo bolo by im sveta žiť. Snažím sa o seba starať, ale nie vždy mám priestor ísť cvičiť, a už vôbec tráviť hodiny v salónoch či v kúpeľni," pridáva sa hotelierka Sandra „Mojim každodenným záchrancom sa stal kolagén. Inca Collagen si zarobím počas dňa a vďaka nemu sa teším zo zdravých vlasov a vypnutej pokožky. Dokonca sa mi prestali aj štiepiť nechty! Už sa teším na hotelový vianočný večierok, kedy si vychutnáme aj náš wellness."Či už sa oddávate cvičeniu, čajom, alebo kolagénovým doplnkom stravy, najdôležitejšie je udržať si dobrú náladu  - možno aj kombináciou všetkých bodov!


Teraz máte možnosť využiť zľavu na nákup kolagénu aj s dopravou zdarma. Jednoducho kliknite na www.incacollagen.sk a zadajte zľavový kód: S22000001

Platená reklama