My nie sme Kate a William! 20x čo chcú Meghan a Harry robiť ÚPLNE INAK

My nie sme Kate a William! 20x čo chcú Meghan a Harry robiť ÚPLNE INAK
20 fotiek v galérií
Od začiatku bolo jasné, že kráľovský pár v zložení Harry a Meghan si pôjde vlastnou cestou. Ich budúcnosť nie je spätá s kraľovaním, takže nemusia ísť presne podľa protokolu. Napriek tomu prekvapilo, ako veľmi sa od Williama a Kate odlišujú.

Vyzerá to tak, že vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu chcú ako rodina žiť čo najviac mimo kamier a fotoaparátov. Harry v detstve nadmerným záujmom verejnosti a médií veľmi trpel, Meghan chce takisto vychovávať syna v pokoji. Aj preto robia veci inak, trúfajú si porušovať pravidlá i prekvapovať vlastnými nečakanými rozhodnutiami.

Iná bola nemocnica, kde Meghan rodila, iné bolo verejné predstavenie synčeka svetu, iný bude celkový prístup, nakoľko mamička Meghan je Američanka. Už teraz sa rozoberá, že rodičia utajili krstných poručníkov svojho syna a zrejme nás ešte niekoľko tajomstiev okolo Archieho čaká.

V galérii pod článkom sme krok po kroku spísali, v čom sa Harry s Meghan už teraz odlišujú. Prečítajte si, s čím všetkým už stihli ísť vlastnou cestou...

Autor: ling
Foto: Getty Images

 20 fotografií

My nie sme Kate a William! 20x čo chcú Meghan a Harry robiť ÚPLNE INAKMy nie sme Kate a William! 20x čo chcú Meghan a Harry robiť ÚPLNE INAKMy nie sme Kate a William! 20x čo chcú Meghan a Harry robiť ÚPLNE INAKMy nie sme Kate a William! 20x čo chcú Meghan a Harry robiť ÚPLNE INAK
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa