Myslíte si, že o ňom viete všetko? O tomto Patrick Swayze nikdy nehovoril! (FOTO)

Myslíte si, že o ňom viete všetko? O tomto Patrick Swayze nikdy nehovoril! (FOTO)
37 fotiek v galérií

Posledný deň, keď Patrick žil, bol pre jeho ženu ťažký. Vedela, že dnes zomrie. Vedela, že je čas: „V to ráno som sa pozrela na jeho tvár. Načúvala jeho pomalým nádychom a vedela som, že odo mňa odíde,“ spomína si jeho žena Lisa Niemi.

Prežila s ním krásnych 32 rokov. Žili v mieri a harmónii napriek tomu, že Patrick bol poriadnym lámačom sŕdc a snáď neexistuje žena, ktorá do neho nebola pred rokmi zaľúbená.

VIDEO: Zaspomínajte si s nami na kultová Hriešny tanec

Herec podľahol rakovine po 22-mesačnom boji. Koniec bol však rýchly. Držala ho za ruku, spolu počúvali hudbu. Povedala mu: „Milujem ťa!“ Potom upadol do kómy, z ktorej sa viac neprebral. Stalo sa to 14. septembra pred desiatimi rokmi. Patrick Swayze počas svojho 57-ročného života prežil veľa vecí, o ktorých verejnosť ani len netušila.

Kvôli alkoholizmu sa rozišiel na čas so ženou, prežíval ťažké detstvo plné démonov a utrpenia. Prešiel si totiž šikanovaním z rúk svojej mamy Patsy. Bola tanečníčkou a chcela mať tanečníka aj z neho. Tak ho kruto cvičila a ničila jeho psychiku. Vďaka nej sa však naučil tancovať ako skutočný profesionál.

Vďaka tanečnému umeniu si zahral v nesmrteľnom Hriešnom tanci. Napriek tomu, že sa zdalo, že si s filmovou Baby teda Jennifer Grey padli naozaj do oka, skutočnosť bola iná.
V skutočnosti sa mali poriadne v zuboch, len to vedeli pred divákmi dobre ukryť. Stretli sa už totiž v inom filme a parťáci sa z nich počas filmovačky naozaj nestali. Dokonca jej údajne hodil pred dvere hotelovej izby delobuchy. Výsledok? Keď sa Jennifer dozvedela, že bude hrať hlavnú úlohu po boku Patricka Swayzeho, rozplakala sa...

Chcete si zaspomínať na charizmatického herca? Zábery, na ktoré sa nezabúda, vám ponúkame v našej galérii pod článkom.   

Autor: mam
Foto: Profimedia

 37 fotografií

Myslíte si, že o ňom viete všetko? O tomto Patrick Swayze nikdy nehovoril! (FOTO)Myslíte si, že o ňom viete všetko? O tomto Patrick Swayze nikdy nehovoril! (FOTO)Myslíte si, že o ňom viete všetko? O tomto Patrick Swayze nikdy nehovoril! (FOTO)Myslíte si, že o ňom viete všetko? O tomto Patrick Swayze nikdy nehovoril! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa