Na TOTO telo balí mužov! Odvážne zábery Dary Rolins z instagramu zaskočia aj vás (FOTO)

Na TOTO telo balí mužov! Odvážne zábery Dary Rolins z instagramu zaskočia aj vás (FOTO)
58 fotiek v galérií

Aj napriek tomu, že Dara Rolins nemá na mužov šťastie, existuje v jej živote muž, na ktorého nedá nikdy dopustiť a bude s ním spätá do konca života.

Stretla ho pred rokmi a sadla si s nám tak dokonale, že mu povedala svoje áno. Je ním otec ich spoločnej dcéry Laury, spevák Matěj Homola. Ich stretnutie bolo prinajmenšom nezvyčajné. Matěj totiž v nejakom rozhovore osočoval jednu z Darinych piesní.

A aby svoje mrzké slová uhladil, zohnal si na ňu číslo a chcel jej všetko vysvetliť so slovami, že to nemá brať osobne.
Pred desiatimi rokmi, keď speváčka nechtiac usmrtila so svojim autom na priechode pre chodcov človeka, sa jej vzťah s Homolom rozpadol. V čase, keď jej bolo najhoršie, zaliezol do cudzej postele, tak sa rozviedli!

Arnold Schwarzenegger (72) vytasil počas premiéry svoju pýchu: Fanúšikovia zostali ako obarení!

Dara si po rozchode prežila skutočne nepríjemné obdobie. Dnes sa zdá, že je všetko inak: Matěj sa totiž pred časom na sociálnej sieti vyjadril, že by prial všetkým rozídeným, aby sa prepracovali k takému vzťahu, aký majú oni dvaja. Keď sa stretnú, objímu sa, pobozkajú. A oslovujú sa tak, ako pred rokmi: Mame a Tate. Matěj totiž bude patriť do Darinho života už navždy – vďaka dcére. „Ako muž-otec je pre mňa nenahraditeľný,“ priznala Dara, ktorá zároveň tvrdí, že doma rozhodne nesedí.

Je teda v Darinom živote aj iný muž? Vraví, že pred verejnosťou ho nebude tajiť. Ak stretne muža, ktorý by stál naozaj za to, ukáže ho. Pokračuje však aj slovami, ktoré vyrazia dych. „Nepovažujem nevyhnutné predstavovať verejnosti mužov, ktorí sú mojimi priateľmi a zájdem s nimi na kávu. Doma rozhodne po večeroch nesedím!“

Na aké telo teda speváčka „balí“ mužov? Pekné, ale aj odvážnejšie zábery, ktoré zverejnila na svojej sociálnej sieti, nájdete v našej galérii pod článkom.

Autor: mam
Foto: Instagram

 58 fotografií

Na TOTO telo balí mužov! Odvážne zábery Dary Rolins z instagramu zaskočia aj vás (FOTO)Na TOTO telo balí mužov! Odvážne zábery Dary Rolins z instagramu zaskočia aj vás (FOTO)Na TOTO telo balí mužov! Odvážne zábery Dary Rolins z instagramu zaskočia aj vás (FOTO)Na TOTO telo balí mužov! Odvážne zábery Dary Rolins z instagramu zaskočia aj vás (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa