Náhoda či zámer? Obchodný reťazec využil podobu Karla Gotta! Uff, ten leták neprehliadnete!

Náhoda či zámer? Obchodný reťazec využil podobu Karla Gotta! Uff, ten leták neprehliadnete!
42 fotiek v galérií

Mnoho nemeckých fanúšikov nebohého Karla Gotta pravdepodobne zostalo v nemom úžase po tom, ako si otvorili aktuálny leták známeho obchodného reťazca, ktorý pôsobí aj na Slovensku.

Z jeho stránok totiž na nich pozerá slávny spevák oblečený v plavkách. S najväčšou pravdepodobnosťou je podobnosť mužského modela s Gottom čisto náhodná, Nemci však z toho majú zimomriavky!  

Takú podobu totiž už dlho nevideli. Zrelý chlap ako by Gottovi z oka vypadol. Modré naširoko uložené oči, Gottov výraz tváre, briadka a dokonca aj postava, strih vlasov aj ich farba...
Podoba, ktorá doslovne vyráža dych! Výsledkom je, že reklamná kampaň je v Nemecku doslovne neprehliadnuteľná a je len otázkou času, kedy sa letáky ocitnú aj v našich obchodoch. To povedzte, kto by si nekúpil výrobky, ktoré vám ponúka sám majstro?

Ak chcete vidieť podobu oboch mužov a ešte oveľa viac, kliknite na našu galériu pod článkom.

Autor: mam
Foto: Archív

 42 fotografií

Náhoda či zámer? Obchodný reťazec využil podobu Karla Gotta! Uff, ten leták neprehliadnete! Náhoda či zámer? Obchodný reťazec využil podobu Karla Gotta! Uff, ten leták neprehliadnete! Náhoda či zámer? Obchodný reťazec využil podobu Karla Gotta! Uff, ten leták neprehliadnete! Náhoda či zámer? Obchodný reťazec využil podobu Karla Gotta! Uff, ten leták neprehliadnete!
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa