Toto je 50 NAJKRAJŠÍCH žien podľa milióna ľudí! Neuhádnete, kde skončila Angelina! (FOTO)

Toto je 50 NAJKRAJŠÍCH žien podľa milióna ľudí! Neuhádnete, kde skončila Angelina! (FOTO)
50 fotiek v galérií

Počas celého roka fanúšikovia hlasovali za aktuálne najatraktívnejšie ženské celebrity sveta. Kráľovňou všetkých hollywoodskych krások sa s prehľadom stala herečka Margot Robbie, kto je však šliape na päty? Kliknite do galérie!

Ako skončili večné "novinové" rivalky, expartnerky Brada Pitta? Jennifer Aniston (opäť) v sympatiách predbehla dokonalú Angelinu Jolie. Skončila 16-ta, zatiaľ čo najznámejšia hollywoodska mama až 65-ta v poradí.

V rebríčku sa dokonca medzi samými herečkami, speváčkami a modelkami umiestnila aj hviezda z kráľovského sveta - na 45. priečke tróni Vojvodkyňa Kate Middleton. V ankete serveru Ranker.com za najkrajšie ženské celebrity roka 2019 hlasovalo až okolo milión ľudí.

Kliknite do galérie a pozrite si rebríček prvých 50 najkrajších celebrít.

Autor: Dana
Foto: Getty Images

 50 fotografií

Toto je 50 NAJKRAJŠÍCH žien podľa milióna ľudí! Neuhádnete, kde skončila Angelina! (FOTO)Toto je 50 NAJKRAJŠÍCH žien podľa milióna ľudí! Neuhádnete, kde skončila Angelina! (FOTO)Toto je 50 NAJKRAJŠÍCH žien podľa milióna ľudí! Neuhádnete, kde skončila Angelina! (FOTO)Toto je 50 NAJKRAJŠÍCH žien podľa milióna ľudí! Neuhádnete, kde skončila Angelina! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa