Najväčší trapas v histórii Plesu v opere: A riskovali ho znova! (FOTO)

Najväčší trapas v histórii Plesu v opere: A riskovali ho znova! (FOTO)
16 fotiek v galérií

Okrem niekoľkých menších či väčších nedopatrení v spoločenskom správaní, zaznamenala najväčšia slovenská celebritná udalosť roka Ples v opere aj skutočné faux-pas, ktoré sa dá prečítať ako prejav neúcty a neslušnosti, no hovorilo sa aj o absolútnej absencii vkusu či dokonca hodnotovom bojkote!

O pamätný moment sa v roku 2013 postaral a o zopár fanúšikov si pohneval spevák Ján Kuric z kapely Vidiek, keď protestujúcim davom pred historickou budovou opery vykračujúc si po červenom koberci povýšene ukázal vztýčený prostredník.

O poriadny rozruch a roztržku s ochrankármi sa pred dvoma rokmi zase postarali aktivisti Weisenbacher a Krempaská. Na červený koberec si to namierili spoločensky oblečení a s transparentom, ktorý hlásal: Gorily tancujú, ľudia hladujú. Aktivistu ochrankári okamžite strhli k zemi a dvojicu vyviedli preč.

Najviac diskutovaná na (a po) Plese je však vždy najmä móda a správanie hostí v sále, ktoré už v pokročilých hodinách radšej nie je zaznamenávané.

Nezabudnuteľné už navždy budú aj tortovo nazdobené dekoltové šaty Evy Mázikovej, takpovediac „bez podpory“ v oblasti hrudníka, čierny „habit“ Zuzany Kronerovej či absolútne nevhodné „mini“ speváčky Suzie Hroncovej.

TRPKÁ SPOVEĎ Michala Davida: Pred 20 rokmi som prišiel o dcérku! Mala iba 9 rokov...

Legendárnym zárezom na vrube trapasov sa však stala „róba“ hlavnej otváračky celého Plesu v roku 2004, anglickej speváčky Lisy Stansfield, keď slávnostný úder na gong učinila v absolútne neslávnostnej kvetovanej blúze, rifliach a kožených čižmách.

Organizátori zrejme majú radi mediálnu pozornosť, pretože o dva roky ju pozvali znova! A ona prišla. No zase v nohaviciach! Ples otvorila v síce o dosť slušivejšom, ale (stále iba) čiernom kostýme. Nazrite do galérie!

Autor: Dana
Foto: Archív

 16 fotografií

Najväčší trapas v histórii Plesu v opere: A riskovali ho znova! (FOTO)Najväčší trapas v histórii Plesu v opere: A riskovali ho znova! (FOTO)Najväčší trapas v histórii Plesu v opere: A riskovali ho znova! (FOTO)Najväčší trapas v histórii Plesu v opere: A riskovali ho znova! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa