Najznámejšie české neverníčky, ktoré otehotneli s milencami! Aha, čo bolo potom!

Najznámejšie české neverníčky, ktoré otehotneli s milencami! Aha, čo bolo potom!
41 fotiek v galérií

To, čo sa pred pár rokmi udialo v zákulisí českého šoubiznisu, nemalo obdobu. A najmä zo strany dám, ktoré vo svojich prípadných aférach zvyknú konať „obozretnejšie“.

Renomované české herečky a niekdajšie nerozlučné priateľky Taťána Vilhelmová (41), a Aňa Geislerová (43) v podobnom čase opustili otcov svojich detí a nie dlho nato obe otehotneli s milencami!

Potom sa však príbehy nekonvenčných herečiek, ktoré nikdy „nerady sedeli v kúte“, začali rozpájať. Vilhelmová s mladším partnerom Vojtechom Dykom (34) otehotnela a od manžela Pavla Čecháka (44), s ktorých má dve deti, odišla.

Geislerová taktiež otehotnela, no nepotvrdila s kým a nejaký čas lavírovala medzi milencom, bohatým podnikateľom Martinom Shenarom (55) a dlhoročným manželom, režisérom Zdeňkom Janáčkom (41).

Herečky napokon v roku 2013 porodili mesiac po mesiaci a obe synov, Vilhelmová Aloisa a Geislerová Maxa.

Taťána si však po rokoch vzala svojho milenca Dyka, s ktorým vychováva svojich troch synov a Aňa sa po čase vrátila k manželovi. A ako sa zdá, obom to teraz vo vzťahoch nadmieru klape.

Ako to dnes herečkám svedčí v súkromí? Kliknite do galérie!

VIDEO pod článkom: Herečky v niekdajšej kampani na Českého leva.

Autor: Dana
Foto: Profimedia/TASR/Instagram

 41 fotografií

Najznámejšie české neverníčky, ktoré otehotneli s milencami! Aha, čo bolo potom!Najznámejšie české neverníčky, ktoré otehotneli s milencami! Aha, čo bolo potom!Najznámejšie české neverníčky, ktoré otehotneli s milencami! Aha, čo bolo potom!Najznámejšie české neverníčky, ktoré otehotneli s milencami! Aha, čo bolo potom!
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa