Napadlo vám vzrušiť partnera bez rúk? Nechajte sa inšpirovať...

Napadlo vám vzrušiť partnera bez rúk? Nechajte sa inšpirovať...

Ak si myslíte, že bez rúk to nepôjde, mýlite sa. Hoci ruky určite patria pri intímnych hrách medzi najvyťaženejšie časti tela, čo sa týka vzrušenia partnera, nie sú jediné. Veľkú sexuálnu revolúciu dokážete aj bez ich pomoci. Stačí, ak pustíte uzdu fantázie a použijete iné časti tela.

Sexi hriva
Medzi najerotickejšie časti ženského tela odjakživa patrili dlhé rozpustené vlasy. Pokiaľ také máte a nosíte ich v cope, rozpustite si ich. Uvoľníte tým aj fantáziu, vďaka ktorej s nimi dokážete urobiť divy. Muži milujú dotyk vlasov na svojom tele, a preto môžete túto zbraň využiť najmä počas predohry. Jemné šimranie po celom tele, ktorým môžete svojho partnera hladiť je skvelou technikou, pri ktorej naozaj nepotrebujete ruky.

Neposedná nôžka
Ženské nohy boli odjakživa pre mužov inšpiráciou. Chodidlá, lýtka, stehná, jednoducho, celučké celé. Nohy sú úžasná ženská zbraň, voči ktorej nie je imúnny žiadny muž. Jemné dotyky nohami, masáž chodidlami na tom správnom mieste, rafinované odhalenie nahej pokožky na nohe, vyhrnutá sukňa o centimeter vyššie akoby sa očakávalo, to všetko dokáže muža priviesť do šialenstva. Ak rozihráte vzrušujúcu „klavírnu“ etudu svojimi prstami na nohe, muži vám budú doslova ležať pri nohách.

Slovo ako najväčšia zbraň

Slovo je tým najsilnejším afrodiziakom. Tón hlasu, jeho výška, kadencia reči, to všetko robí zo slova erotickú superzbraň. Napríklad ako súčasť predohry môžete partnerovi popísať ako by malo vyzerať vaše milovanie. Môžete mu prečítať nejakú erotickú poviedku, zahrať sa na dámu z erotickej telefonickej linky alebo mu jemne rozprávať do uška, čo práve prežívate.

Telesná blízkosť
Vzrušenie v štýle telo na telo patrí medzi tie najatraktívnejšie. Partnera si môžete položiť na chrbát alebo na brucho a obkročmo si na neho kľaknúť alebo aj celá ľahnúť. Na láskanie tak môžete použiť celé telo. Prsia, stehná, brucho, zadok, to všetko môžete zapojiť do vzrušujúcich hier. Je to trošku fyzicky náročnejšia aktivita, ale trením tela o telo spôsobíte parádne vzrušenie nielen partnerovi, ale aj sebe.

Horúci dych dokáže divy
Je prirodzené, že počas vzrušenia sa náš dych zrýchli. Naše srdce prepne na vyšší rýchlostný stupeň, zvýši sa telesná teplota a náš dych sa stane teplejší. Preto dýchanie, fúkanie, jemné vzdychanie spojené s vydychovaním predstavujú ideálny spôsob ako partnera dostať do varu. Sú miesta na tele, ktoré sú k tomuto spôsobu vzrušovania priamo určené.

Šikovné ústa
Na pery, jazyk či zúbky samozrejme nemôžeme zabudnúť. Nezbedný pohyb jazykom po citlivých miestach na tele, jemné hryzkanie či sanie dokážu rozihrať veľmi vzrušujúcu partiu. Niekedy môžete používať len špičku jazyka, inokedy celú jeho plochu. Raz môžete pery či jazyk použiť iba „prírodne“ - so slinami, inokedy môžete ich dotyk spríjemniť medom, šľahačkou či čokoládou.

Autor: Radomír
Foto: Shutterstock

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Prírodná medicína"

Poradňa