Napätie pred pôrodom vystriedala radosť: Twiinska a futbalista Lobotka ukázali dcérku (FOTO)

Napätie pred pôrodom vystriedala radosť: Twiinska a futbalista Lobotka ukázali dcérku (FOTO)
20 fotiek v galérií
Speváčka Daniela Nízlová (33) z dua Twiins je už mamou. Slovenskému futbalistovi Stanovi Lobotkovi (25) v pondelok 13. januára porodila dcéru, ktorej dali meno Linda. Len pár dní pred pôrodom sa však nastávajúcim rodičom radikálne skomplikovala situácia a na poslednú chvíľu museli radikálne zmeniť plán i krajinu pôrodu.

Speváčka pôvodne plánovala rodiť v španielskom meste Vigo, kde zaľúbenci spolu žili. Daniela so Stanom mali pre malú Lindu už zariadenú detskú izbu i pripravenú celú výbavičku. Situácia sa narýchlo zmenila kvôli futbalistovmu náhlemu prestupu do talianskeho klubu SSC Neapol.


Nastávajúca mamička sa len pár dní pred pôrodom presunula autom zo Španielska domov na Slovensko. Zabránila tak situácii, že by po futbalistovom presune do Talianska ostala v Španielsku sama s dcérkou. Pred pôrodom stihla v Trenčíne vybaviť všetko potrebné na príchod dcérky na svet.

Novopečený otec síce pri pôrode chýbal, keďže ešte večer pred pôrodom rokoval s vedením neapolského klubu, ale speváčka mala pri sebe podporu v podobe sestry Veroniky, rodičov a priateľov. Stano však svojim dievčatám poslal nádhernú kyticu bielych ruží a určite svoje dievčatá nenechá dlho samé.

Prvú fotku malej Lindy nájdete v našej galérii spolu s ďalšími pikoškami. Mladej rodinke srdečne gratulujeme a Linduške prajeme len to najlepšie.

Autor: Tat
Zdroj foto: instagram.com/danielatwiins

 20 fotografií

Napätie pred pôrodom vystriedala radosť: Twiinska a futbalista Lobotka ukázali dcérku (FOTO)Napätie pred pôrodom vystriedala radosť: Twiinska a futbalista Lobotka ukázali dcérku (FOTO)Napätie pred pôrodom vystriedala radosť: Twiinska a futbalista Lobotka ukázali dcérku (FOTO)Napätie pred pôrodom vystriedala radosť: Twiinska a futbalista Lobotka ukázali dcérku (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa