Napätie vrcholí: Narodí sa dieťa Meghan v rovnaký deň ako kráľovná? (FOTO)

Napätie vrcholí: Narodí sa dieťa Meghan v rovnaký deň ako kráľovná? (FOTO)
25 fotiek v galérií

Tohtoročná Veľká noc bude v kráľovskej rodine úplne odlišná od predchádzajúcich, ktoré sa niesli v duchu tradícií. Dôvodom sú dve blížiace sa a netrpezlivo očakávané udalosti.

Dvojité oslavy?
Prvá udalosť: na veľkonočnú nedeľu, 21. apríla, kráľovná Alžbeta II. oslávi 93. narodeniny, čo minimálne v tento deň naruší zvyčajnú rutinu v kráľovskej rodine.

Druhý dôvod: Meghan Markle a princ Harry sa pravdepodobne nezúčastnia spoločných osláv sviatkov jari. Prebleskujú totiž správy, že dieťa vojvodu a vojvodkyne zo Sussexu príde na svet už tento víkend. Tipuje sa, že Meghan porodí na Veľkú noc, teda niektorý deň medzi piatkom a pondelkom.


Omšu nevynechá
Zvykom je, že kráľovná Alžbeta II. i ostatní členovia kráľovskej rodiny prichádzajú spolu na bohoslužbu do Kaplnky sv. Juraja vo Windsore, v ktorej sa Meghan a princ Harry v máji minulého roka zosobášili. Kráľovná, princ Charles a Camilla na omšu určite prídu, ale Sussexovci budú z pochopiteľného dôvodu chýbať. Zatiaľ nie je jasné, či príde princ William s Kate a deťmi. Aj u nich sa chystá veľká paráda: najmladší Louis totiž 23. apríla oslávi prvé narodeniny.

Klikajte na galériu a dozviete sa viac.


Autor: jb
Foto: profimedia.sk

 25 fotografií

Napätie vrcholí: Narodí sa dieťa Meghan v rovnaký deň ako kráľovná? (FOTO)Napätie vrcholí: Narodí sa dieťa Meghan v rovnaký deň ako kráľovná? (FOTO)Napätie vrcholí: Narodí sa dieťa Meghan v rovnaký deň ako kráľovná? (FOTO)Napätie vrcholí: Narodí sa dieťa Meghan v rovnaký deň ako kráľovná? (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa