(Ne)Podarené momentky Kate Middleton: 20x kedy vyzerá, akoby mala Williama dosť

(Ne)Podarené momentky Kate Middleton: 20x kedy vyzerá, akoby mala Williama dosť
20 fotiek v galérií

Bolo by naivné myslieť si, že Kate Middleton a princ William sa z času na čas nepohádajú. Aj oni sú len ľudia, no ako káže kráľovský protokol - na verejnosti musia byť vždy usmiati. Dodržiavajú to na jednotku, avšak nevyhnú sa im (ne)podarené momentky, na ktorých vyzerajú trochu inak.

VIDEO: Vojvodkyňa Kate otvorila záhraduStačí cvaknúť fotoaparátom v tej správnej chvíli a úsmev strieda zachmúrený výraz, ktorý vyzerá ako hnev. Ak sa pridá otočená hlava či pohľad dohora, hneď sa môže zdať, že je tu niekto pohádaní. Kate s Williamom majú na konte hneď niekoľko takýchto momentiek a pokojne ich možno nazvať spoločne podľa toho, čo akože zachytávajú - “William, už ťa mám dosť!”.

 

Meghan to prehnala: Archiemu „zohnala" opatrovateľku, ktorú by netolerovala Diana ani Kate!

Hoci všetci vieme, že ide len o nesprávny moment fotenia, Kate nemožno uprieť pomerne realistické výrazy. Raz je to pohľad “už buď ticho”, potom zasa silený úsmev typu “len sa usmievaj a doma ti to zrátam”. Aké ďalšie foto-nepodarky má na konte kráľovský pár? To môžete vidieť v našej galérii pod článkom.

Nenechajte si ujsť otrávené momentky Kate Midleton. Ktovie, či sa niekrorá z nich zakladá na dojme, ktorý vyvoláva...

Autor: ling
Foto: Getty Images

 20 fotografií

(Ne)Podarené momentky Kate Middleton: 20x kedy vyzerá, akoby mala Williama dosť(Ne)Podarené momentky Kate Middleton: 20x kedy vyzerá, akoby mala Williama dosť(Ne)Podarené momentky Kate Middleton: 20x kedy vyzerá, akoby mala Williama dosť(Ne)Podarené momentky Kate Middleton: 20x kedy vyzerá, akoby mala Williama dosť
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa