Nečakaná podoba: Veď táto celebrita vyzerá ako Kate Middleton! (FOTO)

Nečakaná podoba: Veď táto celebrita vyzerá ako Kate Middleton! (FOTO)
22 fotiek v galérií

Málokto si to doteraz všimol, ale Kate Middleton má v Británii takmer dvojníčku. A nejde o žiadne neznáme meno, ale rovno celebritu. Kto sa na vojvodkyňu prekvapivo podobá?

VIDEO: Pozrrite si Mel C vo videoklipe... celá Kate!

 

Magazín hellomagazine.com porovnal fotografie Kate Middleton a Mel C, a výsledok je nečakaný. Keď sa speváčka zo Spice Girls nastajluje rovnako ako členka kráľovskej rodiny, vyzerajú veľmi podobne. Dlhé hnedé vlasy s jemnými vlnami, zvýraznené obočie a čierna linka na očiach, k tomu ostrejší nos plus široký úsmev a prekvapenie je na svete.

Dve známe Britky sa na seba podobajú, no vďaka popularite Kate Middleton je zrejmé, že Mel C toto prirovnanie poteší o čosi viac. Samozrejme, dvojičkami nie sú, ale mať niečo spoločné s vojvodkyňou nie je na zahodenie. Kariéra bývalej spajsky totiž už toľko nežiari, a tak sa o nej momentálne hovorí aspoň takto. 

Pozrite si v galérii pod článkom obe britské hviezdy a porovnajte si ich. Čo vravíte na ich podobu?

Autor: ling
Foto: Getty Images

 22 fotografií

Nečakaná podoba: Veď táto celebrita vyzerá ako Kate Middleton! (FOTO)Nečakaná podoba: Veď táto celebrita vyzerá ako Kate Middleton! (FOTO)Nečakaná podoba: Veď táto celebrita vyzerá ako Kate Middleton! (FOTO)Nečakaná podoba: Veď táto celebrita vyzerá ako Kate Middleton! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa