Nečakaný detail z kráľovského krstu: Aha, čo Kate Middleton takmer utajila! (FOTO)

Nečakaný detail z kráľovského krstu: Aha, čo Kate Middleton takmer utajila! (FOTO)
20 fotiek v galérií

Súkromná ceremónia krstu malého Archieho Harrisona prebehla 6. júla 2019. Svet videl len dva zábery, ktoré hrdí rodičia - Harry a Meghan - povolili zverejniť. Aj na tom mále, čo svet videl, je však skrytý dôležitý detail! A má ho na svedomí Kate Middleton.

VIDEO: Krst Archieho Harrisona

Hoci sa všetky oči v daný deň upierali na vojvodu a vojvodkyňu zo Sussexu a ich prvorodeného syna, pozornosti neušla ani Kate Middleton. Jej outfit bol rozoberaný z každej strany, no až pár dní po veľkej udalosti bolo odhalené, komu a ako počas krstu vzdala poctu.

Detailný pohľad na náušnice manželky princa Williama prezradil, že ide o tie isté náušnice, aké mala na sebe sama princezná Diana, keď krstili Harryho - jej syna a dnes hrdého otca Archieho Harrisona. Kate Middleton tak nenápadne, a predsa krásne vzdala hold svojej nebohej svokre, ktorá je naďalej dôležitou súčasťou ich životov.

Náušnice sú kráľovniným majetkom a ako vidno, Kate po tomto doplnku siahla cielene a veľmi uvedomelo. Nielenže sa jej šperk hodil ku zvoleným šatám, ale niesol v sebe odkaz. Matka princa Williama a princa Harryho je stále súčasťou rodiny a naďalej si ju aspoň takto pripomínajú (nielen) vo veľké rodinné dni.

V galérii pod článkom si pozrite záber aktuálnych krstín a tých z roku 1984. Porovnajte si Kate a Dianu - verejnosť sa zhoduje v tom, že pokiaľ by sa poznali, boli by si veľmi blízke...

Autor: ling
Foto: Getty Images

 20 fotografií

Nečakaný detail z kráľovského krstu: Aha, čo Kate Middleton takmer utajila! (FOTO)Nečakaný detail z kráľovského krstu: Aha, čo Kate Middleton takmer utajila! (FOTO)Nečakaný detail z kráľovského krstu: Aha, čo Kate Middleton takmer utajila! (FOTO)Nečakaný detail z kráľovského krstu: Aha, čo Kate Middleton takmer utajila! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa