Nechceli by ste ho! David Beckham priznal, kedy pri ňom Victoria najviac trpí

Nechceli by ste ho! David Beckham priznal, kedy pri ňom Victoria najviac trpí
8 fotiek v galérií

Hanbíte sa hovoriť o svojich zdravotných ťažkostiach? Kate, Dwayne, Charlie a mnohí iní s tým problém nemajú.Ani David Beckham, ktorý s tým trápi celú rodinu, najmä manželku.

Týmto trápi Victoriu
Bývalý futbalista a súčasný najsexi muž planéty David Beckham trpí obsedantno-kompulzívnou poruchou. Tá môže mať veľa podôb. Kým niekto si stokrát umyje ruky, iný obchádza čiary na chodníku alebo musí vždy zaklopať presne trikrát. U Beckhamovcov musí byť všetko uložené podľa farieb, a to nielen oblečenie v šatníku, ale i jedlo v chladničke.

Časopisy na stole musia byť usporiadané podľa abecedy, ale zároveň aj podľa veľkosti. Ak nejaký nepasuje, Beckhamovci ho viac nekúpia. „Vyskúšal som mnohé procedúry, ale mojím najväčším úspechom je,že som sa s touto diagnózou naučil žiť.“ K diagnóze sa priznal aj herecDaniel Radcliffe. Prezradil, že raz mu trvalo takmer sedem minút, kým sa mu podarilo vypnúť svetlo bez nutkavej chuti okamžite ho zapnúť. Ochorenie sa snaží držať pod kontrolou aj Leonardo DiCaprio. Najväčší problém má pri prechádzaní dverami. Porucha ho totiž núti stále vychádzať a nanovo vstupovať.

Kate má inkontinenciu
Keď koncom novembra herečka Kate Winsletová v televízii priznala, že má inkontinenciu, mnohým ženám s rovnakým problé-mom sa poriadne uľavilo. Najmä pre Katinu otvorenosť, s akou o úniku moču porozprávala. Prvé ťažkosti sa u nej objavili po pôrode druhého dieťaťa. Tretí pôrod inkontinenciu ešte zhoršil. „Keď máte niekoľko detí, toto sa jednoducho stane,“ skonštatovala. „Zaujímavé je, že dve kýchnutia ešte zvládnem, ale tretie… to je koniec. Je to hrozné, najmä keď mám na sebe sukňu,“ priznala Kate. Prezradila i to, že si nemôže ani zaskákať na trampolíne, lebo je hneď mokrá.

Smutný Dwayne
S depresiou sa už svetu zdôverilo veľ- ké množstvo hviezd, ale keď o nej začne hovoriť vždy usmiata hora svalov, informácie o diagnóze zrazu získajú. iný rozmer. Herec Dwayne „The Rock“ Johnson pod- ľahol depresii, keď v dvadsiatich troch rokoch skončil s futbalom. Zavrel sa v malej izbe u rodičov a utápal sa vo vlastnom nešťastí. „Dôležité je, aby ste si uvedomili, že nie ste prvý človek s depresiou na svete a ani posledný. Možno budete mať pocit, že ste opustený, ale je to len preto, lebo ste sa uzavreli do bubliny,“ hovorí Dwayne. O depresii začal hovoriť preto, lebo jemu samé-mu by v smutných chvíľach veľmi pomohlo, keby vedel, že v tom nie je sám.

Pozitívny Charlie
Pravda nielen oslobodzuje, ale aj šetrí peniaze. Presvedčil sa o tom herec Charlie Sheen. Vírus HIV mu potvrdili pred štyrmi rokmi. „Sú to tri písmená, ktoré ťažko vstrebať,“ povedal v televíznej relácii NBC. Zverejniť pravdu o svojom zdravotnom stave sa rozhodol preto, aby ukončil dlhodobé vydieranie. Takmer desať miliónov dolárov musel zaplatiť vydieračom z okruhu svojich blízkych, ktorí o jeho ochorení vedeli. „Charlie nemá chorobu aids, tá sa rozvinie, keď vírus víťazí nad imunitou,“ informoval hercov lekár Robert Huizenga. Ochorenie sa u Charlieho prejavilo silným potením a veľkými bolesťami hlavy. Denne berie množstvo liekov, ktoré vírus potláčajú.

Kliknite si na galériu fotografií Beckhamovcov, keď sú v pohode (pod článkom)

Autor: Žena.sk
Foto: Shutetrstock

 8 fotografií

Nechceli by ste ho! David Beckham priznal, kedy pri ňom Victoria najviac trpíNechceli by ste ho! David Beckham priznal, kedy pri ňom Victoria najviac trpíNechceli by ste ho! David Beckham priznal, kedy pri ňom Victoria najviac trpíNechceli by ste ho! David Beckham priznal, kedy pri ňom Victoria najviac trpí
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa