Nemá pokoj ani po smrti! Kto prestriekal Gottovi tvár? (FOTO)

Nemá pokoj ani po smrti! Kto prestriekal Gottovi tvár? (FOTO)
40 fotiek v galérií

Neporiadok, plamene aj zničený obraz! Spevák Karel Gott nemá pokoj ani po smrti, nad jeho hrobom sa stále niečo deje!

Miesto spevákovho posledného odpočinku je verejnosti známe ešte len od 19. decembra, ale jeho hrob je znivočený, ako by sa po ňom prehnalo stádo volov. Tisícky fanúšikov mu totiž chodia na hrob páliť sviečky, tie sa na náhrobku roztekajú a hrob dokonca nedávno postihol požiar.

Od množstva kahancov vzbĺkla dokonca aj tuja za náhrobným kameňom. Hrozilo, že požiar zachváti celý cintorín. Okolie hrobu je pošliapané a neustále špinavé. Vdova Ivana a jej mama Blanka ani upratovacia služba ho nestíhajú udržiavať v ukážkovej čistote, ktorá je speváka hodna.

A aby toho nebolo málo, niekto zničil aj Gotov obraz! Stalo sa to v Českých Budejoviciach, kde mal spevák svoj nadrozmerný portrét. Spevákovu tvár hyzdilo krvavo červené srdce s lúčmi! A to už po druhýkrát a krátko po tom, ako ho streetartový umelec Jack Reyes opravil! Neznámy vandal to totiž urobil znova. Pred týždňom sa na ňom vyzúril zelenou farbou. Kto má Gotta v zuboch, nie je známe. Isté je len, že takto ničí jeho pamiatku.

Chcete vedieť, ako znivočený Gott vyzeral? Kliknite na galériu pod článkom, ten pohľad vás ohromí!

Autor: mam
Foto: Profimedia

 40 fotografií

Nemá pokoj ani po smrti! Kto prestriekal Gottovi tvár? (FOTO)Nemá pokoj ani po smrti! Kto prestriekal Gottovi tvár? (FOTO)Nemá pokoj ani po smrti! Kto prestriekal Gottovi tvár? (FOTO)Nemá pokoj ani po smrti! Kto prestriekal Gottovi tvár? (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa