Nemajú problém vybrať prsia hoci aj na ulici! Ani tieto Slovenky! (FOTO)

Nemajú problém vybrať prsia hoci aj na ulici! Ani tieto Slovenky! (FOTO)
16 fotiek v galérií

Dojčenie na ulici sa v poslednej dobe stalo takým fenoménom, že by ste si mohli myslieť, že ak to nerobíte, nie ste dobrá matka. No treba uznať, že isté povedomie sa vďaka tomu získalo a je dobre, že sa aj o tejto téme v spoločnosti hovorí. Prvý augustový týždeň bol dokonca vyhlásený za Svetový týždeň kojenia (od roku 1992) a keď si predstavíte, aké somariny majú svoje oslavné dni, tak toto nebol až tak hlúpy nápad.

Dojčenie na verejnosti?
Prečo nie! To si povedali aj mnohé slávne matky a nemajú problém vytiahnuť prsník na verejnosti. Dokonca im neprekážajú ani s fotografie, ktoré pri tom vzniknú. Dôkazom je foto galéria, ktorú sme pre vás pripravili.

Aj Slovenky a Češky sú v trende
Nie je to len záležitosť Hollywoodu, aj známe ženy u nás kladú potreby svojho dieťaťa nad spoločenské normy. Napríklad Nataša Nikitinová, manželka herca Maroša Kramára alebo Katarína Hodelin Thomas, manželka kubánskeho speváka Lazara, ktorá dojčila svoju dcérku Sarah dokonca v priamom prenose v Teleráne či pri vlastnom sobáši v kostole. Známou propagátorkou dojčenia je napríklad aj herečka a spisovateľka Kristína Farkašová (35). Podľa nej je to záležitosť len konkrétnej mamičky a jej bábätka a nikto nemá právo im do toho kafrať.

"Sama som dojčila na verejnosti, dokonca obe dievčatá naraz a dokonca aj v zoologickej záhrade. A uprostred trávnika. Ani som nemala kam inam ísť. Musím však povedať, že som sa cítila trošku čudne. Ako zvieratko, lebo okolo mňa chodili ľudia, čo sa obzerali, že čo to,“ opísala jednu zo situácií Kristína. Samozrejme, ani v tomto prípade nešlo o žiadny exhibicionizmus, pretože mala prsia normálne zakryté. V Čechách zase propagujú dojčenie na verejnosti Saudkove ženy.

Kliknite si viac dojčiacich celebrít do galérie pod článkom.

Autor: zp
Foto: Profimedia

 16 fotografií

Nemajú problém vybrať prsia hoci aj na ulici! Ani tieto Slovenky! (FOTO)Nemajú problém vybrať prsia hoci aj na ulici! Ani tieto Slovenky! (FOTO)Nemajú problém vybrať prsia hoci aj na ulici! Ani tieto Slovenky! (FOTO)Nemajú problém vybrať prsia hoci aj na ulici! Ani tieto Slovenky! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Bábätká"

Poradňa