Neprehliadnuteľný účesový trik známych žien: AHA, čo letelo na Plese v opere (FOTO)

Neprehliadnuteľný účesový trik známych žien: AHA, čo letelo na Plese v opere (FOTO)
23 fotiek v galérií
Elegancia, krása aj štýl - to všetko každoročne ponúka Ples v opere. Najočakávanejšia udalosť sezóny ani v tomto roku nesklamala a priniesla množstvo zaujímavostí. My sme sa okrem iného pozreli, ako sa prítomné dámy nechali učesať.

Vlasy musia s celkovým stajlingom ladiť a ako sa ukazuje, jeden trik funguje lepšie ako ostatné. Tým trikom sú vlny a desiatky krásnych dám z honosného plesu opäť potvrdili, že sú večné. Bežné vlasy dostanú do elegantnej podoby, držia tvar a výzor pôsobí upravenejšie. Či už vlny na kratších alebo dlhších vlasoch - takmer vždy sú stávkou na istotu.

Ples v opere 2020 si s vlnitými vlasmi užila napríklad modelka Michaela Kocianová. Jej dlhé vlasy vynikali na jednej strane a účes bol perfektne upravený. Presvedčiť sa o tom môžete v galérii. Ako zase ukazuje markizáčka Zlatica Puškárová, netreba ani rozpustené vlasy. Vlny osviežia aj účes dohora a výsledok je na jednotku.

Vojdite do galérie a prezrite si najkrajšie vlnité účesy Plesu v opere. Nájdete tam inšpiráciu na nejeden dôležitý večer.

Autor: ling
Foto: Instagram.com, Ples v opere

 23 fotografií

Neprehliadnuteľný účesový trik známych žien: AHA, čo letelo na Plese v opere (FOTO)Neprehliadnuteľný účesový trik známych žien: AHA, čo letelo na Plese v opere (FOTO)Neprehliadnuteľný účesový trik známych žien: AHA, čo letelo na Plese v opere (FOTO)Neprehliadnuteľný účesový trik známych žien: AHA, čo letelo na Plese v opere (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa