Neuveriteľné! Túto "tetušku" miluje jeden z najsexy mužov Hollywoodu (FOTO)

Neuveriteľné! Túto "tetušku" miluje jeden z najsexy mužov Hollywoodu (FOTO)
17 fotiek v galérií

Herec Hugh Jackman (50) patrí bez diskusie medzi najsexy hercov sveta. Avšak pri pohľade na jeho manželku mnohí iba krútia hlavou.

Deborra-Lee Furness (63) je od príťažlivého herca staršia o 13 rokov a napriek tomu, že už nie je najmladšia a patrí medzi slávne osobnosti, bez ostychu, mejkapu a s prilbou na hlave brázdi na kolobežke ulice New Yorku.

Avšak, keď sa Deborra-Lee Furness nahodí do gala, skutočne žiari a Hugh Jackman sa na ňu pozerá naozaj zamilovane aj po rokoch manželstva. Zjavne im v láske neprekáža ani vekový rozdiel ani to, že zatiaľ, čo Hugh má vyšportovanú postavu, Deborra väčšie bruško a kilá navyše neschová. Pozrite si v galérii ako fantasticky môže vyzerať aj žena po šesťdesiatke a s mladším manželom.

Kliknite do galérie pod článkom. 

Autor: Tat
Foto: Profimedia.sk, Getty Images

 17 fotografií

Neuveriteľné! Túto "tetušku" miluje jeden z najsexy mužov Hollywoodu (FOTO)Neuveriteľné! Túto "tetušku" miluje jeden z najsexy mužov Hollywoodu (FOTO)Neuveriteľné! Túto "tetušku" miluje jeden z najsexy mužov Hollywoodu (FOTO)Neuveriteľné! Túto "tetušku" miluje jeden z najsexy mužov Hollywoodu (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa