Nie Kate, ale Meghan sa chce podobať na Dianu: Aha, čo robí presne ako ona!

Nie Kate, ale Meghan sa chce podobať na Dianu: Aha, čo robí presne ako ona!
14 fotiek v galérií

Obe mladé vojvodkyne, ktoré sa vydali do britskej kráľovskej rodiny, sú neustále porovnávané s Dianou. Zosnulá matka princov Williama a Harryho bola a stále je ikonou, na ktorú sa nezabúda.

VIDEO: Romantické okamihy Meghan Markle a princa Harryho

A ako sa ukazuje, Kate aj Meghan ju obdivovali. Jednak to samy povedali a jednak to vidno aj pri ich správaní či obliekaní. Počas tehotenstva Meghan Markle sa navyše potvrdilo, že aj ona sa Dianou výrazne inšpiruje. Pozrite!

Nie je to iba jeden či dva outfity, ktoré pripomínajú nezabudnuteľnú princeznú. Manželka princa Harryho sa s väčším bruškom obliekla podobne ako Diana toľkokrát, až to nápadne bije do očí. Viac záberov, na ktorých si obe populárne ženy kráľovskej rodiny môžete porovnať, nájdete v našej galérii.

Viac pod článkom!

Autor: ling
Foto: Getty Images - koláže People.com

 14 fotografií

Nie Kate, ale Meghan sa chce podobať na Dianu: Aha, čo robí presne ako ona!Nie Kate, ale Meghan sa chce podobať na Dianu: Aha, čo robí presne ako ona!Nie Kate, ale Meghan sa chce podobať na Dianu: Aha, čo robí presne ako ona!Nie Kate, ale Meghan sa chce podobať na Dianu: Aha, čo robí presne ako ona!
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa