"Nudný" Boris Kollár na Plese v opere: Pozrite, s kým prišiel... Čakali ste to? (FOTO)

"Nudný" Boris Kollár na Plese v opere: Pozrite, s kým prišiel... Čakali ste to? (FOTO)
15 fotiek v galérií
Boris Kollár už po svojom boku predviedol nejednu krásnu ženu. Jeho milostný život je poriadne bujarý, čoho výsledkom je desať detí. Ako sa však ukazuje, za ostatné roky prišla zmena a potvrdil to aj na Plese v opere 2020.

Príchod hostí na honosné podujatie je jednou z najsledovanejších udalostí a inak to nebolo ani tento rok. Po červenom koberci sa prešli mnohé známe tváre, vrátane milionára Kollára. Jeho spoločníčkou - tak ako v posledných dvoch rokoch - nebola žiadna milenka, ale jeho najstaršia dcéra Alexandra. A opäť vyzerala na jednotku!

Od tohto roku už 18-ročná Saška, ako ju familiárne volajú, predviedla červenú róbu s modernou kapucňou a vlečkou. Jej outfit bol neprehliadnuteľný a zaujal už pred divadlom. V záplave klasických rób svetlej a tmavej farby doslova svietila a ašpiruje na najlepšie oblečenú ženu večera.

Ako vyzerali ďalšie známe ženy na Plese v opere 2020? Pozrite si galériu pod článkom a rozhodnite, ktorá bola tou NAJ!

Autor: ling
Foto: Pluska.sk

 15 fotografií

"Nudný" Boris Kollár na Plese v opere: Pozrite, s kým prišiel... Čakali ste to? (FOTO)"Nudný" Boris Kollár na Plese v opere: Pozrite, s kým prišiel... Čakali ste to? (FOTO)"Nudný" Boris Kollár na Plese v opere: Pozrite, s kým prišiel... Čakali ste to? (FOTO)"Nudný" Boris Kollár na Plese v opere: Pozrite, s kým prišiel... Čakali ste to? (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa