Obrovská zmena u Harryho a Meghan: Už zareagovala aj kráľovná!

Obrovská zmena u Harryho a Meghan: Už zareagovala aj kráľovná!
22 fotiek v galérií
Princ Harry s manželkou sú spolu pomerne krátko, ale je jasné, že nie sú zástancami skostnatených pravidiel paláca. Idú si vlastnou cestou a aj ich nadchádzajúce plány potvrdili, že sa nemienia prispôsobovať. Na Vianoce po prvý raz nepôjdu ku kráľovnej.

Každoročná tradícia s návštevou celej rodiny v Sandringhame, kde panovníčka sviatkuje, je pre klan nepísaným pravidlom. Zúčastňujú sa v hojnom počte, aby spoločne strávili vianočný čas a prejavili hlave Británie patričnú úctu. Tento rok to však bude inak a vnuk Harry s rodinou sa nezúčastní. Oficiálne to potvrdil aj palác a pridal informáciu, že cestujú do Ameriky za matkou Meghan Markle.

FOTO Fešák z Kobry 11 sa stal konečne otcom: Fotkou synčeka sa pýši na internete

K nečakanej zmene plánu sa vyjadrila už aj samotná kráľovná, ktorej vnukovo počínanie nie je vždy po chuti. Tentoraz mu však vyjadrila plnú podporu a požehnala mu Vianoce podľa predstáv jeho rodiny. Odstup od všetkého kráľovského by mal mladému páru pomôcť nabrať aj potrebný pokoj a sebavedomie. Ostatné mesiace sa boria s neprimeraným záujmom médií a trpia stratou súkromia.

Tento rok tak bude britská kráľovská rodina sviatkovať trocha inak, no časy sa menia. Kráľovná sa síce striktne drží protokolu, jej potomkovia už tak pevne nie. Uvidíme, ako ďalej budú Harry a Meghan vystupovať. Prečítajte si o nich ešte viac v galérii pod článkom...

Autor: ling
Foto: Profimedia

 22 fotografií

Obrovská zmena u Harryho a Meghan: Už zareagovala aj kráľovná! Obrovská zmena u Harryho a Meghan: Už zareagovala aj kráľovná! Obrovská zmena u Harryho a Meghan: Už zareagovala aj kráľovná! Obrovská zmena u Harryho a Meghan: Už zareagovala aj kráľovná!
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa